reklama

7 způsobů, jako miminko spolehlivě rozesmát

Stačí opravdu málo: Fouknete do pampelišky, uděláte dětinské blblbl, roztrhnete papír - a prcek se směje jako chechtací pytlík.

Foto: Thinkstock

Většinu lidí tak nějak zahřeje u srdce, když vidí, jak se miminko chechtá, až se smíchy zalyká. Smích se z něj sype jako perličky a moc důvodů k tomu nepotřebuje.

Stačí opravdu málo: Fouknete do pampelišky, uděláte dětinské blblbl, roztrhnete papír - a prcek se směje a směje. Jako chechtací pytlík.

Doporučujeme: Nehody batolat: Dítě řve hrůzou, tatínek vesele natáčí!

Škoda že jsme my dospělí tuhle dovednost s věkem už dávno někde ztratili. Bylo by nám líp. Podívejte na naše videa...

1. Stačí škubnout papírem 

Micahovi je na videu osm měsíců a možná už nikdy nebude šťastnější. Stačí prostě trhat před ním papír. Úspěch zaručen.

2. Udělejte blblblbl

Ano, je to primitivní. Ale jak účinné, zvlášť když máte čtyřčata! Lavinový efekt je prostě dokonalý. Stačí, aby se začalo smát jedno mimino, a záchvaty veselí neberou konce.

3. Foukejte do pampelišky

Chmýří se rozletí a dětský smích hned za ním. Malý Buzz vidí pampelišku poprvé v životě. Evidentně je to láska na první pohled. Ten táta ale umí věci!

4. Spusťte vrtačku!

Většinu miminek pohled na vrčící vrtačku spíš vyděsí. Malou Aubrey ale ne. Pro ni je tento pracovní nástroj v akci důvodem k velkému smíchu. Nejspíš z ní vyroste stavařka. Nebo alespoň zubařka.

5. Vysmrkejte se prosím!

Zpočátku byl Emerson poněkud vyděšený z toho, co to máma vydává za zvuky. Ale potom se rozhodl, že je to vlastně legrace. Švanda k popukání...

6. Nastavte mu zrcadlo!

Tomuhle prckovi jsou čtyři měsíce a právě se poprvé důkladně zhlíží v zrcadle. Evidentně se mu líbí, co tam vidí. Jen aby z něj nevyrostl metrosexuál...

7. Vyluxujte ho!

Psi se obvykle vysavače bojí, a když na ně zamíříte trubicí, buď utečou, nebo zaútočí. Tenhle vysmátý prcek ale dobře ví, že máma by mu nikdy neublížila. A tak mu ta velká rámusící věc přijde prostě k smíchu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Naučte děti číst genetickou metodou!

Je o 20 let starší. Žiju s ní, abych měl kde bydlet

Sněží vám za límec? Jak se zbavit lupů natrvalo

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama