reklama

NeohroŽeny je televizní pořad stanice Prima Love v dokumentárním stylu o slavných i neznámých ženách. Podle tvůrců jde o otevřené zpovědi, nefalšované emoce a drama nevšedního života. Pořad se vysílá každé pondělí od 22:15. Vystupují v něm například Agáta Hanychová, Lenka Kořínková nebo Michaela Kudláčková.

Na koho se těšit

Lenka Holas Kořínková

Lenka Holas Kořínková je spisovatelka a lektorka angličtiny, která v roce 1981 emigrovala do Austrálie, z níž se asi po deseti letech zase vrátila, aby pak z Čech opět odjela a opět se vrátila. Nyní tady žije a věnuje se výuce angličtiny. Jako životní náplň ji chytlo zdravé stravování a napsala několik dnes již legendárních knížek o vlastní metodě dělené stravy.

Agáta Hanychová

Úspěšná modelka, moderátorka a herečka je neopomenutelnou tváří mnoha akcí, na kterých se objevují celebrity. Studium Střední odborné školy umění a managementu, kde se věnovala i mnoha filmařským oborům, úspěšně uplatňuje při svých mediálních vystoupeních. Diváci Prima family se s Agátou mohou například pravidelně setkávat v TOP STAR magazínu, v němž mapuje večírky a zpovídá jejich známé a slavné hosty.

Michaela Kudláčková

Kdo by si nevybavil Barču ze seriálu My všichni školou povinní? Bývalá dětská hvězda Michaela se místo úspěšné kariéry herečky vydala naprosto jinou cestou. Hledala, co by ji bavilo, a tak vystřídala spoustu profesí – vyzkoušela například i práci taxikářky, ale nakonec se našla v novinařině. Má svůj internetový magazín Popelky a zabývá se astrologií a magií. Už na toto téma vydala jednu knihu a připravuje vydání dalších dvou. Je dvakrát rozvedená a v současné době žije ve společné domácnosti se svým novým partnerem a čtyřmi dcerami. Společně s dcerami se pokouší rozjet vlastní bar. Míša by si přála být spokojená, mít zázemí. Žije psaním a svou rodinou, což je na jednu stranu fajn, ale také nesmírně vyčerpávající, protože chodí spát každý den ve tři hodiny ráno. Dokáže si Michaela splnit sen, aniž by trpěly rodina nebo její práce a zájmy? Zbude jí čas na internetový magazín, vykládání karet a školu tarotu?

Nela Slováková

Nelu si asi každý hned spojí s reality show Hotel Paradise. Po několikaměsíčním pobytu ve vile na pobřeží a vztahových peripetiích v show nakonec zvítězila. Tuto výhru jí ale přál jen málokdo. Neohrožená blondýnka si však z negativních ohlasů na svůj televizní debut nic nedělá, naopak. Spřádá plány, jak se dál uplatnit a případně přibrat k nápaditému podnikání přátele z Hotelu Paradise. V novém způsobu uplatnění by jí mohlo pomoci i již ukončené čtyřleté studium obchodní akademie, přestože ho nedotáhla až k maturitě.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama