reklama

Jak bydlí modelka Dominika Mesarošová

Časopis Moderní byt vás zve na návštěvu k Dominice Mesarošové do pražského bytu

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Ne každá modelka si může dovolit předvádět dámské prádlo a plavky jako Dominika Mesarošová. Jen krásná tvář a štíhlá postava nestačí.

Přitažlivé ženské tvary, perfektní držení těla a dokonalá pokožka dělají právě z Dominiky jednu z nejžádanějších osobností v modelingové branži.

Jako modelka jste hodně vytížená. Kdy jste začala s modelingem a proč?
Na dráhu modelky jsem vykročila ve čtrnácti letech. Tehdy jsem prošla castingem a vybrali si mě pro velkou přehlídku. To byl začátek mé kariéry. Samozřejmě nic člověku nespadne samo do klína. Vrhla jsem se do práce s plným nasazením a věnuji jí veškerý svůj čas. Profesní postup je pro mě ale velkou motivací.

Jaký typ módních přehlídek máte nejraději?
Tady si nevybírám. Myslím si, že profesionál by měl zvládnout jakoukoli práci, musí. Nejčastěji mě oslovují kvůli předvádění plavek a dámského prádla, ale nemám problém předvést cokoli.

Vaše jméno je často vláčeno bulvárem někdy i dost nevybíravě. Jak se s tím srovnáváte?

Jeden den jsou zprávy kladné, jindy zase negativní. Zastávám názor, že pokud se nenavážejí příliš do mého soukromí a do mé rodiny, dá se to unést. Má rodina a přátelé vědí, jak to všechno ve skutečnosti je.

Ceníme si, že jste nás vpustila do svého soukromí. Byt je velmi útulný a vkusně zařízený. Pomáhal vám se zařizováním nějaký odborník?

Kromě kuchyňské linky, kterou jsem plánovala spolu se specialistou v kuchyňském studiu, jsem si všechno vybrala a zařídila sama. Práce na interiéru mě moc bavila, a kdybych se nevydala na dráhu modelky, možná bych se něčemu podobnému chtěla v budoucnu profesně věnovat.

Více se dočtete na webových stránkách modernibyt.cz  

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama