reklama

Úžasné kadeřnické proměny AICHI: Vyberte tu nejlepší!

Jak se po zásahu stylisty, visážisty, nebo kadeřníka dokáže proměnit žena... to nás vždycky fascinovalo a i proto jsou naše čtenářské proměny u vás tak oblíbené. Máme pro vás ty nejlepší"

Foto: AICHI

Jak se po zásahu stylisty, visážisty, nebo kadeřníka dokáže proměnit žena... to nás vždycky fascinovalo a i proto jsou naše čtenářské proměny u vás tak oblíbené. Máme pro vás ty nejlepší!

Proto jsme přivítali možnost, představit finalisty 11. ročníku mezinárodní kadeřnické soutěže o nejlepší změnu image AICHI.

Soutěž Art Image Change International (AICHI) je určena českým a zahraničním kadeřníkům, kteří zde mají jedinečnou příležitost získat cenné zkušenosti, představit odborné i široké veřejnosti svou práci, a v neposlední řadě také prosadit své jméno. A soutěž AICHI je také úžasná přehlídka kadeřnického umu a jeho výsledku - tedy těch nejneuvěřitelnějších kadeřnických proměn žen.

Přesvědčte se sami:

Podstatou soutěže je kompletní změna image modelek v souladu s aktuálními trendy. Inspirace trendy roku 2013 je také podmínkou a hlavním kriteriem pro hodnocení proměn. Soutěžit mohou jednotlivci nebo maximálně tříčlenné týmy (kadeřník, vizážista, stylista).

Soutěž Art Image Change International probíhá ve třech neveřejných kolech, přičemž hodnocení provádí odborná, mediální a laická porota.

Pošlete tu nejlepší proměnu do finále soutěže AICHI 2013!

Jste nadšeni z proměn v galerii? Která se vám líbí nejvíce? Máte mezi proměnami svého favorita resp. favoritku a rádi byste jí dali šanci? Po odborné porotě je právě teď řada na vás. Udělte divokou kartu svému favoritovi z řad zbývajících 12 týmů a vyberte ten, který postoupí do letošního finále AICHI o nejlepší změnu image roku 2013.

O třináctém finalistovi rozhodnou vámi zaslané SMS hlasy. Je to jen na vás!

Vyberte podle vás nejpovedenější proměnu a pošlete její autory do boje o hlavní cenu 11. ročníku AICHI. Na území ČR můžete hlasovat na telefonním čísle 900 20 06 ve tvaru AICHI mezera ČÍSLO TÝMU, nebo na území SR na telefonním čísle 7773 ve tvaru AICHI mezera ČÍSLO TÝMU.

Hlasování bude ukončeno dne 30. 8. 2013.

Cena jedné sms zprávy v ČR je 6 Kč.
Maximálna cena spätnej SMS správy v SR je 0,2 EUR vrátane DPH.
Za SMS službu v ČR odpovídá Axima spol.s r.o., zmluvným partnerom v SR je Digital Virgo s.r.o.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Jany (33): Přítel mě vůbec nepoznal

Barbora Poláková: Možná se mi podaří ten mozek zastavit

Je mi padesát - jsem už úplně odepsaná?

 

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama