reklama

Proměna Sabiny (33): Zničené vlasy už nemusím schovávat

Sympatická Sabina Skalová má sice moc ráda módu a sleduje nové trendy, ale se svými vlasy si nevěděla rady. Proto se rozhodla přihlásit do proměny, aby jí poradili opravdoví profesionálové.

Foto: Tomáš Černý

Sympatická Sabina Skalová má sice moc ráda módu a sleduje nové trendy, ale se svými vlasy si nevěděla rady. Proto se rozhodla přihlásit do proměny, aby jí poradili opravdoví profesionálové.

Třiatřicetiletá lékařka z Mostu nebyla spokojená se svým střihem, ani s barvou. Přála si změnu účesu, ale protože nevěděla, co přesně měnit, raději vlasy schovávala a neustále je nosila v culíku. "Chtěla jsem vyzkoušet něco nového. Bála jsem se, že mě ostříhají na krátko, ale nakonec jsem moc spokojená, hlavně s novou barvou," popisuje svoji proměnu Sabina Skalová.

Původně měla vlasy sestříhané, ale zastřihnuté do jedné délky vypadají bohatší, takže to Sabině sluší mnohem víc. Protože má moc hezkou tvář, mnoho líčení nepotřebuje, a jak sama říká, nejraději má stejně přirozenost.

Jak probíhala tato proměna?

Vlasy: Jakub Sak 

"Sabina přišla s tím, že se svým střihem, ani barvou není spokojená. Má hezký obličej, který si může dovolit i lehce tmavší odstín a bude vypadat stále mladistvě. Aby to nevypadalo příliš usedle, vlasy v koncích jsme lehce zesvětlili a potom jsme je ještě tónovali, aby působily stále přirozeným dojmem. Co se týče střihu vlasů, Sabina má jemné a řidší vlasy, které byly sestříhané, a aby vypadaly bohatší, rozhodl jsem se vlasy sestřihnout do jedné délky. Pouze podél obličeje jsem vlasy sestříhal, aby působily upraveně."

Make-up: Kateřina Bedaňová 

"Světlejšími odstíny stínu se dá oko jak rozzářit, tak pokazit celkový vzhled make-upu. Hodí se pro ženy, které mají zapadlé oči. A také pokud mají ženy více vrásek v okolí očí, také doporučuji se spíše přiklánět k světlejším odstínům. Abyste oči trochu zvýraznila, stačí je podtrhnout tenkou černou linkou."

Styling: Linda Radostová

"Jako lékařka musí Sabina chodit v práci v bílém plášti, a tak si chtěla vyzkoušet trochu elegantnější styl. Jako první jsem pro ni vybrala výraznou lakovanou kabelku Armani Jeans ve fialové barvě. Aby kabelka zůstala výrazným doplňkem, zvolila jsem krémové šaty s bílými puntíky od Ivety Pecuchové, které jsem doladila tělovými lodičkami z Marks & Spencer. Celý outfit jsem doplnila lehce extravagantní bílou koženou vestičkou, která dodává mladistvý šmrnc. Ideálním přístupem v módě je zvýraznění normálního, klasického outfitu malými výraznými doplňky. Sabina stále vypadá jako seriózní dáma, ovšem s dávkou stylové extravagance."

Foto: Tomáš Černý

Produkce: Milan Obst, Studio Oskar

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Zuzany (23): Konečně nevypadám na třináct

Proměna Katky (34): I matka tří dětí může být krásná

Strach z ošklivosti a stárnutí: Co vás děsí a co pomůže

Město duchů na Urale. Žilo tu 30 tisíc lidí, teď si ho příroda bere zpátky | Video: Rádio Svobodná Evropa
reklama
reklama
reklama