reklama

Nejlepší boty na léto? Sandály v gladiátorském stylu

Prohlédnout galerii
Foto: Žena

Představujeme vám horký trend tohoto léta: Sandály v gladiátorském stylu, jejichž řemínky si omotáte kolem kotníků, nebo klidně až ke kolenům a budete za každých okolností vypadat stylově a skvěle.

Jestli si letos v létě chcete udělat jen jedinou módní radost, "gladiátorky" budou skvělou volbou. Nic dalšího už totiž skoro nepotřebujete. Můžete si k nim vzít ten nejjednodušší a nejobyčejnější outfit, a vždycky ho skvěle pozvednou a dodají mu na zajímavosti.

Odpadají tím pádem každodenní starosti s tím, co na sebe, abyste nezapadla do davu. Stačí tedy už jen vybrat ten správný typ těchto bot.

Pokud vaše kotníky nejsou úplně nejštíhlejší, vyberte si takové sandály, které nebudou mít silný pruh přes holeň. Ideální budou jen s velmi úzkým a spíš volnějším řemínkem.

Pásky sandálků by se nikdy neměly do nohy zařezávat, ale zároveň by neměly být ani příliš volné. 

Pokud máte pocit, že jsou na vás tyhle boty moc odvážné, volte vždy hnědou nebo velbloudí barvu. Tyto odstíny jsou vždy o něco decentnější a méně nápadné.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co o vás prozradí vaše oblíbené džíny?

10 filmů, které musí vidět každý módní nadšenec

Aby opálení hned nevybledlo: Jak se o něj starat?

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama