reklama

Co udělalo z Kate Middleton módní ikonu? Správné barvy

Vévodkyně Catherine je samozřejmě velmi krásná žena. Jenom to by ale nestačilo k tomu, aby ji média začala nazývat novou módní ikonou. Podle odborníků za to může především fakt, že si umí správně vybrat barvy.

Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Catherine, dříve Kate Middleton, je samozřejmě velmi krásná žena. Jenom to by ale nestačilo k tomu, aby ji média začala nazývat novou módní ikonou. Podle odborníků za to může především fakt, že si umí správně vybrat barvy.

Schválně se podívejte na Kate Middleton, když si oblékne černou barvu. Moc takových příležitostí nám sice nedala, ale párkrát jsme ji v černé už viděli. Krásná je sice pořád, ale působí jednak smutněji, jednak přísněji a usedleji. A vlastně vypadá i starší a unavenější, a rozhodně za to nemůže fakt, že je maminkou patnáctiměsíčního syna, která je navíc těhotná a neustále musí někde reprezentovat. 

Vždyť třeba jen o jediný den později vypadá mnohem lépe - protože má na sobě oblečení v padnoucí barvě. Zkrátka v černé ji přehlédnete mnohem snadněji a rozhodně ve vás nevyvolá nějaký nadprůměrný dojem. Zatímco když si oblékne nějaký veselý pastelový odstín, najednou se celá rozzáří. A zpravidla pak září i manžel William a celá místnost, ve které se nachází.

"Pleť Kate má chladné odstíny, proto jí sluší barvy jako námořnická modrá, fialová, vínová, ale i šedá nebo různé pastelové odstíny," vysvětluje pro on-line deník Daily Mail odbornice na barvy Melissa Nicholson.

Barvy, které popsala, jsou ostatně přesně ty, v kterých Kate vídáme nejčastěji, a ve kterých skutečně vypadá nejlépe. Podle Melissy naopak dělá dobře, že se většinou vyhýbá černé, fuchsiové, ale i výrazně červené. To jsou barvy pro ženy s teplým odstínem pleti.

Jak dále upozorňuje Melissa, to, že Kate vypadá dobře například v pastelově modré, ještě neznamená, že si může vzít jakoukoli barvu a bude to stejně skvělé. 

Čtěte také: 10 módních kreací, na které nezapomenete: Šílené i sexy

Modré tóny jsou pro ni prý mnohem lepší než například žluté. Podle odbornice jí také budou slušet i všechny odstíny fialové, ale s růžovou by měla zacházet opatrně. 

"Jarní barvy jsou pro Kate příliš jasné a hravé, zimní zase moc agresivní. V podzimních bude působit nudně. Nejlepší volbou jsou zkrátka letní barvy, které skvěle zvýrazňují její přirozenou krásu. Díky nim vypadá sofistikovaně a elegantně," dodává Melissa.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Kam se schovat před předvánočním stresem?

Anna Linhartová: Jako éterická bohyně. Blond jí sluší

3 vychytávky do kabelky, které vám usnadní život

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama