reklama

3 vychytávky do kabelky, které vám usnadní život

Znáte ty situace, kdy vám v kabelce zvoní mobil nebo hledáte klíče a v tom nepořádku je hledáte třeba deset minut? Pak pokračujte ve čtení...

Foto: Louis Vuitton

Znáte ty situace, kdy vám v kabelce zvoní mobil nebo hledáte klíče, za žádnou cenu je nemůžete najít a místo nich vytahujete diář, rtěnku, zapalovač, synovy hračky, nebo dokonce nějakou bizarnost jako je třeba šroubovák? Pak pokračujte ve čtení...

Jak pohodlný život by to byl, kdybychom mohly sáhnout do jakkoli velké kabelky a ihned bychom vytáhli to, co právě potřebujeme, že, dámy? Kolik času bychom ušetřily, kdybychom se nemusely neustále přehrabovat v tom nepořádku! Průměrná žena prý stráví pátráním ve své kabelce za celý život 76 dnů.

Naštěstí stejně přemýšlejí i někteří výrobci, a tak se na trhu nyní objevily tři skvělé věci, které nadobro změní váš kabelkový život. Dovolte, abychom vám je představili:

1) Světlo do kabelky

Leccos bude jednodušší, když na ten nepořádek alespoň uvidíme - uznejte. Tahle svítilna navíc i hezky vypadá, takže nemusíte strach, že ve své krásné kabelce budete nosit nějakou ohyzdnou baterku. Zapne se pouhým dotykem ruky, čili odpadá její hledání a složité zapínání. Vypne se automaticky po deseti sekundách, takže vám kabelka nebude svítit nadobro a navíc tak šetříte baterie.

Příjemná je i velikost světýlka - je štíhlé a vejde se akorát do dlaně, takže ho jistě nacpete do jakékoli kabelky. A váží 41 gramů, čili o něm mezi ostatními předměty nebudete ani vědět. Stojí 599 Kč a seženete ho na svetlo-do-kabelky.cz.

2) Organizér

Jestli často střídáte kabelky, určitě také vždycky bědujete, že musíte všechny věci přendavat, případně jich polovinu v té předešlé tašce zapomenete. Od toho je tu ale tento zajímavý pořadač, do kterého uložíte to nejdůležitější, co potřebujete mít neustále u sebe (všechno navíc získá svou speciální přihrádku) a pak přendaváte už jen pořadač, nikoli dvacet různých věcí.

Oceníte ho ale jistě i v případě, že máte kabelku, v níž je jen jedna velká kapsa a žádné malé. Organizéry se vyrábí v různých velikostech a barvách, takže si na mybag-mylove.cz můžete vybrat ten nejlepší pro vaše kabelky. Ceny začínají na 1590 Kč.

3) Vůně do kabelky

Když už budete v kabelce konečně pěkně uklizeno a na všechno uvidíte, co kdyby to tam ještě pěkně vonělo? Vyrábí se malé přívěšky určené speciálně pro provonění kabelky, tašky na cvičení nebo cestovního zavazadla. Ten na fotografii připevníte na jezdec zipu.

Vyrábí se i vůně na magnet, které když přijedete třeba do hotelu, vyndáte z tašky a jednoduše zavěsíte do hotelové skříně. Přívěšky s mnoha různými druhy vůní prodává buď obchod Aria Pura nebo e-shop bytove-parfemy.cz. Ceny začínají na 424 Kč.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

6 různých uzlů na kravatě: Jak je uvázat?

Tohle o vás prý prozradí váš účes. Poznáváte se?

Dostaňte zápach z bytu: Rady, které fungují!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama