reklama
 

7 způsobů, jak chytře schovat větší břicho

Kazí vaši postavu špíčky na břiše? Přinášíme několik jednoduchých způsobů, jak alespoň opticky zmizí.

Foto: Isifa/Thinkstock

Kazí vaši postavu špíčky na břiše? Víme, že se jich těžko zbavuje, proto přinášíme několik chytrých (a jednoduchých) způsobů, jak alespoň opticky zmizí.

Jaké oblečení nosit, aby vaše břicho vypadalo opticky menší, a nikdo se nedověděl, že vaše břicho není úplně ploché?

1) Zeštíhlující vzor

Vzory, které se na břiše zužují, opticky zmenší břicho a vytvarují siluetu. Pokud daný kousek oblečení nebude zrovna z bílého hedvábí, faldíků si pak už nikdo ani nevšimne. Nemusí přitom nutně jít jen o geometrické vzory, které samy o sobě nevypadají zrovna krásně. Klidně může jít o květiny, které se v té správné části sbíhají.

2) Květinový vzor

Vzory obecně by se měly stát vaším kamarádem, pokud chcete schovat větší bříško. V barevné změti se totiž faldíky dokonale ztratí a nikdo si jich ani nevšimne. Květiny slouží nejlépe, ale špatné nejsou třeba ani potisky. Dokonce i proužky budou pro vás lepší než čistá jednobarevná látka.

3) Struktura

Strukturované oblečení je tou nejúčinnější zbraní. Teď se hodně nosí topy s volánem v pase, takže toho využijte. Můžete pod ním mít jakkoli nafouklé břicho, a přesto vám budou lidé říkat, jak vám to dnes sluší. Variantou je nařasený nebo jakkoli vrstvený materiál. Nikdo nebude mít šanci poznat, jestli je to pořád ještě "shrnutá" látka, nebo už špek na břiše.

4) Rozšířená silueta

Když si k takovému topu vezmete skinny kalhoty, budete vypadat božsky. Rozšířený vršek jednak schová cokoli, co na břiše přebývá, ale ještě navíc opticky zúží nohy. Dokonalá kombinace.

5) Rozevlátý svetřík

Dlouhé a volné svetříky bez zapínání jsou geniálním vynálezem. Můžete je používat pod kabát i místo něj, zabalit se do nich jako do deky, a ještě k tomu opticky zeštíhlí postavu. Určitě si jeden pořiďte.

6)  Svetr kolem pasu

Jistě, není to ideální řešení, ale proč nevyužít toho, že se tahle hodně uvolněná záležitost nosí? Manažerky by to na jednání asi nosit neměly, ale jinak proč ne!

7) Cvičte!

Výše zmíněné rady berte jako provizorní řešení, se kterým byste se rozhodně neměla dlouhodobě spokojit. Vaším cílem by mělo být nejen opticky, ale i reálně menší břicho, abyste si mohla nosit, co chcete, a nemusela přemýšlet nad tím, co je potřeba kde schovat.

Cviků na břicho je obrovská spousta a internet je plný tréninkových videí, která vám na cestě k plochému břichu jistě skvěle pomohou. Tady je jedno z nich:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak zaujmout muže? Víme, co nosit a nenosit

10 důvodů, proč používat opalovací krém. A začít hned

5 způsobů, jak zhubnout do plavek a neutratit moc peněz

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama