reklama

Test: Jak jste spokojeni s antiperspiranty Rexona?

Požádali jsme soutěžící o pár řádků o tom, jak jim antiperspiranty Rexona vyhovují, co jim přináší, jak fungují a jak jsou s nimi spokojeni.

Foto: Isifa/Thinkstock

Před pár týdny jsme na Žena.cz pořádali soutěž o balíček antiperspirantů zn. Rexona. Výherci soutěže získali dvě dámské varianty Rexona Maximum Protection - Sensitive Dry, Everyday Fresh a jednu pánskou variantu Rexona Maximum Protection - Extreme Fresh, které jsou 2x účinnější než běžný antiperspirant Rexona ve spreji.

Požádali jsme soutěžící o pár řádků o tom, jak jim antiperspiranty Rexona vyhovují, co jim přináší, jak fungují a jak jsou s nimi spokojeni.

Na redakčním e-mailu se nám sešly desítky pozitivních, vtipných, upřímných odpovědí a reakcí. Dnes z nich vybíráme ty nejzajímavější:

Tereza Nečasová nám napsala: "Dříve jsem používala jiné antiperspiranty. Následně jsem viděla reklamu na Rexonu a řekla jsem si, že i když tomu nevěřím, tak to zkusím, a jsem velice spokojena. Používám více druhů antiperspirantů od Rexony, žádný z nich nenechává bílé skrvny na oblečení a navíc pěkně voní. Jsem maximálně spokojená!"

"Výhra antiperspirantů mě velmi potěšila," píše Jarmila Řezníčková a dodává: "Tuto značku používám dlouhá léta. S Rexonou mám jistotu, že mě nezaskočí propocené podpaží. Příjemná nenápadná vůně mi naprosto vyhovuje. Nyní jsem mohla udělat radost i manželovi. Byla jsem opravdu překvapena. Velice rychle se se svým antiperspirantem skamarádil. Už bez něj také nedá ani ránu. Rexonu mohu všem upřímně doporučit."

Čtenářka Marie Zavadilová se rozepsala: "Ve velkých vedrech mám dva výborné pomocníky. Zaprvé sprchu a za druhé antiperspirant. Nejsem však z těch, kteří uvěří reklamě o 24, či dokonce o 48hodinové ochraně před pocením. A protože se během tohoto intervalu stejně sprchuji, ani si to nemohu ověřit. A také proto mám svoji Rexonu nejenom doma v koupelně, ale také v kabelce, nenechám nic náhodě a nosím si ji všude a stále s sebou. I u kosmetických výrobků je pro mě však důležitý i design výrobku. Musí být nejenom spolehlivý a funkční, ale musí mě zlákat na první pohled. A Rexona Maximum Protection je tím výrobkem, na který sáhnu v regále ihned, zláká mě už tím, jak vypadá. A což teprve, když jsem vyzkoušela jeho účinky a vlastnosti!

Čtěte také: Co všechno zmůže dobrý antiperspirant

Navíc nezanechává ošklivé skvrny na oblečení, cítím se svěže a nepotím se. Nemusím se obávat nepříjemného potu a zápachu, a co víc, Rexona Maximum Protection je výrobkem, který je i ozdobou mojí koupelny. Výsledkem je moje maximální spokojenost a doporučuji ho i ostatním spotřebitelkám.
PS: A nepoužívám Rexonu jenom ve vedrech. Je výborným společníkem po celý rok. Vždyť zpotit se můžeme kdykoliv a její použití každé ráno je pro mě spolehlivou ochranou a jistotou
."

Čtenářka Barbora Djebara napsala: "Je mi 41 a celý svůj život jsem hledala antiperspirant, který by mi vyhovoval a nedělal mi skvrny na oblečení. Po dlouhém hledání jsem opravdu přesvědčená, že Rexona je to pravé. Používám ji na sport i na večer. Mám spray s Aloe vera a druhý Clear pure mi nikdy neudělá bílý flíček na večerních šatech. Líbí se mi, že když je potřeba a já se spotím při sportu nebo tanci, vždy začne fungovat a já se nemusím bát nepříjemného zápachu."  

"Na nový výrobek - antiperspirant Rexona Maximum Protection - mě upozornila moje dcera již vloni. Jednak si zakoupila novou Rexonu sama a pak mi ji doporučila k vyzkoušení. Antiperspiranty používám a vyzkoušela jsem více značek. Musím říct, že nová Rexona mě překvapila svojí účinností a i v loňských parných dnech dobře posloužila. Takže jsem využila možnosti jedné akce v drogerii a koupila jsem si hned dvoje balení. Samozřejmě že jsem využila  možnosti a koupila jsem Rexonu pro muže, protože i můj manžel antiperspiranty používá. S novou řadou Rexony jsme spokojeni a rozhodně nehodláme zatím měnit. Novou řadu Rexony můžu, můžeme (pokud mohu mluvit za manžela) jen doporučit. Anebo ještě lépe, ať si každá, každý vyzkouší novou Rexonu na vlastní kůži a zjistí, zda ji nebo mu bude vyhovovat. S přáním - příjemné dny bez pocení," Hana Sedláková.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

8 věcí, co jste nevěděli o biopotravinách

Petr Havlíček: Jak jíst zdravě ve fast foodech?

Kam s polštářem? Jaké polohy ve spánku škodí zdraví

 

 

 

 

 

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama