reklama

Stop výživovým poradcům: Staňte se vlastním dietologem!

Na Nový rok si mnozí z nás dali spoustu předsevzetí. Někdo chce zhubnout, něco nového se naučit, a k tomu se nabízí spoustu zajímavých kurzů.

Foto: Shutterstock

Na Nový rok si mnozí z nás dali spoustu předsevzetí. Někdo chce zhubnout, něco nového se naučit, a k tomu se nabízí spoustu zajímavých kurzů.

Nebylo by skvělé odškrtnout si hned dvě položky ze svého seznamu a spojit tak příjemné s užitečným? Co takhle absolvovat kurz dietologie?

Dvouměsíční kurz dietologie

Budete soběstační, naučíte se správně jíst, ba co víc, můžete si zařídit vlastní živnost a splnit si tak svůj další sen - získat novou práci. Tento kurz je totiž akreditován ministerstvem školství a je zakončen certifikátem.

Dietologický kurz je určený pro širokou i odbornou veřejnost. Studium je vhodné pro ty, kteří se chtějí dozvědět, jak sestavit stravovací plán na míru. Výuka se odvíjí od nejnovějších trendů ve stravě a zdravém životním stylu.

Kurz si právě teď můžete objednat s 59% slevou: Klikněte ZDE >>

Sestavujete jídelníčky a učíte se o složení potravin. Studium je zakončeno závěrečnou zkouškou, po jejímž zvládnutí obdržíte certifikát poradce pro výživu. Během 20 hodin kurzu se seznámíte se sestavováním stravovacích plánů, technologií výživy, somatologií, zásadami zdravého životního stylu atd.

Nebojte se nových výzev!

 Pokud chcete zhubnout, naučit se něco nového či najít novou práci, je tohle ideální řešení. A jestliže je toho na vašem seznamu ještě trochu víc, koukněte na Amplion.cz, protože zde právě probíhá Týden novoročních předsevzetí.

Tak vzhůru k vašemu novému a lepšímu Já!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Konec přejídání: 10 tipů na detox po svátcích

Šílená fakta o lidském těle: Vagína je jako stroj!

Co se děje v těle, když přestanete kouřit

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama