reklama

Sexy dekolt v šatech? Pečujte o své tělo!

Teplé počasí nás svádí odhalovat dekolt, jak ale o něj pečovat, aby byl krásný a sexy

Foto: Profimedia.cz

Která z nás by nechtěla mít svůdný dekolt bez jediné chybičky. Některé z nás mají výhodu velkého poprsí a mladistvé pleti. My, které takové štěstí nemáme, se o svůj dekolt musíme postarat.

Dávejte pozor na vrásky na krku, povadlou pleť a na pevnost poprsí. Se správnou péči o tělo dosáhnete jedinečného dekoltu, který vám budou vaše přítelkyně závidět.

Prsa jsou předností

Pokud se zamyslíme nad tím, co vše udělat pro hezká prsa, první co vyvstane, je samovyšetření prsu. Při pohledu do zrcadla objevíte neduhy v podobě povadlé kůže  nebo prasklinek. Na tento problém, je jednoduché řešení. Pomocí jemné masáže ve sprše vrátíme kůži její pružnost. Občas střídejte teplou vodu se studenou, vaše tělo se tak dobře prokrví a podkožní tkáně získají na síle. Po dostatečné sprše si nezapomeňte krouživými pohyby na prsa vmasírovat zpevňující krém. Buďte poctivé a starejte se o svá prsa ráno i večer a do měsíce vidíte výsledek.

Myslete na svůj krk

Ženy denně pečují o pleť obličeje, ale občas se stane, že od brady dolů svou pokožku neřeší. Při večerní péči nezapomeňte krk mazat zpevňujícím krémem, který vám podpoří tvorbu kolagenu. Zabraňte tak vzniku jemných vrásek. Vmasírujte si krém od klíční kosti směrem k dolní čelisti. Zpevní se vám pleť pod  bradou. Při chůzi, sezení nebo ležení si všimněte, zda nedržíte hlavu špatně. Zbytečně si vytvoříte vrásky. V případě, že si zakoupíte séra proti stárnutí, aplikujte je i za uši a na zadní část krku.

Pozor na slunce

Přes léto byl váš dekolt vystavovaný slunci. Sluneční paprsky způsobují rychlejší stárnutí. Nezapomeňte se mazat krémy s antioxidanty, které zabraňují rudnutí pokožky. Prevence je důležitá, a proto i když jdete jen nakoupit, namažte se krémem s vysokým faktorem. Dostatečná ochrana zamezuje vzniku pigmentových znamének. Zjemňující a hydratační krém nanášejte na dekolt vždy před spaním na umytou a suchou pokožku.

Co ničí dekolt?

Pro váš dekolt není dobré se koupat v horké vodě, která oslabuje vazivové tkáně. Stejně tak se vyhněte drastickým dietám, protože první to odnese váš výstřih. A když už hubnete, nezapomeňte posilovat prsní svaly. Špatné zprávy máme pro spáče na břiše a boku. Vaše prsa velmi trpí a tvoří se vám nehezké vrásky. Myslete na svůj dekolt, protože nejen sluneční paprsky, ale i tyto problémy vám váš výstřih mohou znehodnotit.

K dokonalosti vašeho poprsí a dekoltu patří i dobrá podprsenka. Je až udivující, jak dokáže špatná podprsenka zacvičit s vaší krásnou pletí. Pečujete-li o vaše tělo, nezapomínejte ani na svůj dekolt, který potřebuje hodně pozornosti.

 

 

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama