reklama

Dopřejte si jarní kosmetickou proceduru se slevou!

Kupte si výhodný voucher na kosmetickou proceduru. Kromě toho, že se v prvních jarních dnech budete cítit lépe, ještě navíc ušetříte

Foto: Aspen.pr

Dopřejte si kosmetickou proceduru a ještě ušetřete! Přinášíme vám tři lákavé tipy, které vám vylepší pleť, detoxikují organismus nebo vás zbaví přebytečných tuků.

Mladší a vitálnější pokožka

Blahodárné účinky galvanické žehličky oddalují stárnutí, navracejí svěžest i vitalitu a udržují pleť v kondici. Zbavte se vrásek bezbolestnou a především příjemnou metodou. Buďte mladší o několik let. Voucher na jedno ošetření stojí 130 korun a platí od 26. března do 30. srpna 2012 v Praze.

Detoxikujte svůj organismus v sauně

Jen za 69 korun můžete strávit příjemnou relaxační hodinku v infrasauně, která nejen dokonale prohřeje vaše tělo a dodá vám potřebnou energii, ale také účinně bojuje proti celulitidě a tukovým polštářkům. Pobyt v infrasauně uvolňuje namožené svaly, posiluje imunitní systém a hojí rány. Voucher platí od 26. března do 2. června v Praze.

Zbavte se konečně tuků

Už jste zkoušeli diety, cvičení a krásné tělo se ne a ne dostavit? Že už vám zbývají jen chirurgické metody? Kdepak! Dnes je moderní bezbolestná a především vysoce účinná metoda kavitace, která je alternativou klasické liposukce. V balíčku navíc najdete ještě lymfodrenáž a slevu na masáž, jež společně podpoří odplavování tukových buněk přirozenou cestou z těla ven. Voucher stojí 199 korun a platí do konce srpna 2012.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama