reklama

Moudrá žena ví, co Gyno-Pevaryl umí

Moudrá žena ví, co Gyno-Pevaryl umí

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční sdělení

Kde je problém, tam je i řešení.

V případě vaginálních mykóz představuje pomoc léčivý přípravek Gyno Pevaryl 150, který je volně prodejný a je k dostání ve všech lékárnách. Objeví-li se u Vás příznaky vaginální mykózy, stačí si po dobu 3 po sobě jdoucích dní zavádět 1 vaginální čípek Gyno Pevaryl 150 do pochvy, ideálně na noc.

Čípky se snadno zavádí a rychle rozpouští. Účinnost přípravku je umocněna tím, že díky vhodnému čípkovému základu ulpívá v tenké vrstvě na poševní stěně. Během 3 denní léčby nepříjemné příznaky mykózy ve většině případů odezní. Balení Gyno Pevaryl 150 Combipack obsahuje i krém, který odstraňuje nepříjemné svědění a je případně určen k léčbě partnera. 

O oblíbenosti přípravku svědčí i fakt, že se stal vítězem ve své kategorii za rok 2010 v nezávislé anketě „Lékárníci doporučují".
Tudíž - nenechávejte spokojený průběh dovolené náhodě a svou cestovní lékárničku vybavte i lékem Gyno-Pevaryl!

Více informací naleznete zde.

 Léčivé přípravky Gyno-Pevaryl(R) 150 a Gyno-Pevaryl(R) 150 Combipack obsahují ekonazol nitrát, vaginální podání. Před použitím si pečlivě pročtěte příbalovou informaci.
McNeil Products Ltd., Místní zástupce: Johnson & Johnson, s. r. o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5, tel. +420 227 012 111. EK_201107027

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama