reklama

Chcete v červenci na dovolenou? Kupte zájezd už nyní!

Chystáte se letos na dovolenou vyrazit už první červencový víkend? Kupujte rychle, protože jsou zájezdy téměř vyprodané!

Foto: Profimedia.cz

Češi nejraději odjíždějí na letní a zahraniční dovolenou v prvním červencovém týdnu, který v sobě ukrývá dva státní svátky. I letos rychle mizí pobyty v Tunisku, Turecku a Chorvatsku.

Výhodné zájezdy na první týden v červenci mizí rychlostí blesku. Pokud chcete, aby vaše dovolená byla v tomto termínu, je třeba sáhnout po zájezdech u cestovních kanceláří už nyní. Využijte nabídky first minute, které nabízí k dovolené i velké slevy v podobě menší ceny nebo jednoho dítěte zdarma.

Češi chtějí šetřit

Cestovní agentura Invia.cz je největším online prodejcem zájezdů na českém trhu. V jejich nabídce je momentálně 37 tisíc pobytů, které zahrnují 5. a 6. července. Nejvíce si vyberete dovolenou v Řecku a pak výhodné zájezdy do Tuniska, Turecka, Chorvatska, Bulharska a na Kanárské ostrovy.

Omezená nabídka

Letos svátky připadají na čtvrtek a pátek, proto mnoho lidí plánuje dovolenou právě v tomto termínu. Už teď je v některých případech omezená nabídka, protože mají lidé o tento typ dovolené zájem. Nejvíce se prodává dovolená v Tunisku, kde se nyní uklidnila politická situace. Podle informací marketingového ředitele Michala Tůmu z cestovní kanceláře Invia.cz se rychle prodávají zájezdy i do Chorvatska, kde mají turisté prověřené lokality a hotely.

Máte velkou rodinu?

Omezení nabídek se týká hlavně pobytů pro větší skupiny turistů a pro rodiny. Lidé chtějí bohaté volnočasové aktivity v místě pobytu, pozvolný přístup do moře a dostatečné ubytovací kapacity. U rodinných zájezdů cestovní kancelář registruje zejména poptávku po pokojích se dvěma přistýlkami. Problematická dostupnost s týká pobytů na Kanárských ostrovech nebo na Kypru. Pokud máte jasné požadavky a chcete odletět v prvním červencovém týdnu, neměli byste s nákupem dovolené dále otálet.

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama