reklama

First minute zájezdy lákají na slevy. Kde jsou největší

Pokud chceme ušetřit za letní dovolenou, je dobré ji rezervovat už nyní. First minute zájezdy šetří rodinné rozpočty

Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Isifa/Thinkstock

Léto se pomalu blíží a s ním i rodinná dovolená u moře. Mnoho lidí vyráží každý rok za exotikou, nebo si užívají poznávací zájezdy. Velký úspěch mají cestovní kanceláře s first minute nabídkami. Oblíbené jsou slevy a bonusy v podobě dětí či polopenze zdarma.

Doris Aytur - Turecko

Turecko je stále oblíbenější destinací. Hotel se nachází dvanáct kilometrů od centra města Alanya v oblasti Mahmutlar. Internetové stránky invia.cz nabízí osmi denní pobyt za osm tisíc sto padesát korun na osobu. Odjezd je patnáctého května. Součástí ubytování je polopenze. Dítě do patnácti let má celý pobyt zdarma. Za včasný nákup získáte slevu v podobě patnácti procent z ceny. 

Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a klimatizací. K dispozici je písčito-oblázková pláž šedesát metrů od hotelu. Během pobytu si užijete mnoho animačních programů. Za malý poplatek je možné vyzkoušet turecké lázně, masáž, vodní motorové a nemotorové sporty.

Castillo San Jorge&Antigua - Kanárské ostrovy

Letecký osmidenní zájezd do oblasti Fuerteventura. Cena bez stravy je třináct tisíc devět set. Termín je od čtrnáctého června do dvacátého prvního června. Ubytování je v severovýchodní části ostrova sedm kilometrů od letiště v letovisku Caleta de Fuste. Apartmány jsou s dvoulůžkovou ložnicí spojenou s obývací částí a kuchyňským koutem.

Při včasném nákupu do konce března získá zákazník slevu až dvacet procent z ceny. Dítě, které bude cestovat s dvěma dospělými osobami má pobyt s leteckou dopravou zdarma. V případě zájmu je možné dokoupit program all inclusiv. K dispozici je potápěčská a surfařská škola. Dále se mohou návštěvníci zúčastnit golfového kurzu na hřišti, které je vzdálené tři kilometry od hotelu.  

Don Juan Beach Resort - Dominikánská republika

Devítidenní zájezd do Boca Chica, přímo na písečné pláži. Jedinečná zátoka s křišťálově modrým mořem v krásném městečku. V blízkosti do dvaceti minut je golfové hřiště. Cena za osobu je necelých čtyřicet čtyři tisíc korun včetně All Inclusive. Doprava je letecky, kdy při včasné koupi získáte parkování na letišti v Praze zdarma.

Při koupi zájezdu do konce ledna je z ceny odečteno dvanáct procent. Nelze ji kombinovat s žádnou jinou cenou. Termín first minute zájezdu je od pátého do třináctého září. Pokoje jsou standardně vybavené. Návštěvníci mohou využívat tři bary, bazény. K vyzkoušení je šnorchlování, potápění, jízda na koni, windsurfing a ostatní vodní sporty.

 

 

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama