reklama

Chcete vyrazit na dovolenou snů? Víme jak na to

Mnoho Čechů chce na dovolené kromě kvalitních služeb a stravování i možnost zábavy!

Foto: Žena

Taky si představujete dovolenou s All inclusive a možností zábavy pro celou rodinu? Máme pro vás pár tipů, jak z dovolené udělat zážitek snů!

Mnoho Čechů si pod pojmem letní dovolená představí kvalitní služby v podobě luxusního ubytování, stravování po celý den a příjemnou zábavu. Cestovní kancelár Neckermann proto v letošní sezóně přichází se zájezdy pod značkou Happy Evants.

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi

Díky klubové zábavě, získají děti nové kamarády a dospělí si zatím vychutnají cennou chvilku pro sebe. Během společných programů prožijí nevšední dovolenou ve sportovním nebo společenském duchu. Vyzkouší nové aktivity, které se velmi liší od běžného polehávání na pláži.

Být v klubu je moderní

Happy Evants je koncept pro malé i velké. Děti se mohou v klubu KlauNECK naučit chůzi po laně, žonglovat nebo jiné cirkusové lapálie. Setkají se se svými vrstevníky, zahrají společenské hry nebo si příjemně zasportují. V oblibě jsou snídaně a večeře bez rodičů, zmrzlinové soutěže a noční hry. Pod vedením animátorů si během dovolené připraví malé představení, které pak slavnostně předvedou v rámci večerní programové show svým rodičům a dalším divákům.

Kdo si hraje, nezlobí

I dospělí mají možnosti si dovolenou v klubu řádně užívat. Věnují se vodním a plážovým sportům nebo zábavě. Ženy určitě neodolají populárnímu aqua aerobicu, který podporuje látkovou výměnu, ale zároveň šetří klouby. Velkým hitem poslední doby je zumba. Na pány čeká vodní pólo, nebo se mohou stát barmanem a naučí se umění míchání koktejlů.

 

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama