reklama

Cena Sophia je ve vašich rukou. Hlasujte pro nejzajímavější projekt

Tyto ženy vymyslely a následně zrealizovaly velkou věc, která těší i naplňuje nejen je samotné, ale ovlivňuje i jejich okolí. To vše #dikydetem. Na vás je, který z projektů vzniklých v rámci mateřské dovolené zvítězí. Hlasujte pro ten nejzajímavější.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Cena Sophia dává hluboký smysl všem, kteří vědí, co obnáší mateřská dovolená a téměř nikdy nekončící péče o malé potomky. Spousta žen je natolik pohlcená svou mateřskou rolí, že si dost dobře nedokážou představit jakoukoli další činnost.

A přece jsou mezi námi ženy, které při tom všem shonu vymyslely a následně zrealizovaly velkou věc. Projekt, který těší i naplňuje nejen je samotné, ale ovlivňuje také jejich široké (nejenom) okolí.

  „Najít správný směr, mezi opatrností a odvahou je to největší umění.“ Tomáš Baťa, český podnikatel Cena Sophia, k citátu, žena.cz

Nebylo jednoduché vybrat "pouhých" osm projektů, které nás více než zaujaly. Celý realizační tým Ceny Sophia byl mile překvapen (i lehce zaskočen) širokou škálou realizovaných nápadů, které dávají smysl. 

Přesto jsme vybrat museli…

Projděte se s námi souhrnnou grafikou žen, které se v soutěži Cena Sophia probojovaly až do samého finále. Podmínky soutěže naleznete zde.

A pomozte nám vybrat vítězku.

reklama
reklama
reklama