reklama

Žena ve znamení Štíra: Jejímu kouzlu podlehnete

Je-li některá žena dle znamení zvěrokruhu až mysticky krásná, je to žena zrozená ve znamení Štíra. Má hluboký pohled, kterým proniká až do nitra srdce, její krása a osobnost je podmanivá. Ne náhodou je žena Štír sebevědomá a hrdá. Osobitému kouzlu ženy Štíra podlehne mnoho mužů. Dokáže se vcítit do pocitů a potřeb jiných a umí být přesně takovou ženou, jaká daného muže přitahuje nejvíc. Každé role se zhostí dokonale.

Foto: iStock

Nebezpečně přitažlivá

Žena s horoskopem Štír umí být svůdná, ale dokáže si udržet chladnou hlavu. Svoje sympatie ukazuje postupně, nečekejte, že by pro lásku či některého muže udělala cokoliv. Spíš naopak, svým magickým pohledem dokáže muže donutit k tomu, aby cokoliv udělali pro ni. Může vypadat plaše, ale je nebezpečná. Uvnitř ženy zrozené ve znamení Štíra dřímá mnoho emocí, vášně a energie. Stejně jako umí být ledová a klidná, dokáže být i vášnivá či zuřivá. Dočkat se od ní můžete čehokoliv, vždy to bude velmi intenzivní. Žena - Štír hledá odvážného muže, který bude minimálně stejně silný jako ona. Je to výrazná osobnost s velmi silnou individualitou. Její muž musí být neobyčejný, atraktivní, odvážný i inteligentní.

Mnoho energie, kousek tajemství

Znamení zvěrokruhu Štír se pojí s tajemstvím. Žena Štír vždy bude nosit svá tajemství a svůj vnitřní svět si bude bedlivě chránit. Žena Štír může působit až nadřazeně, přátele si důkladně vybírá. K silným osobnostem je však velmi loajální. Dočkat se od ní můžete oddanosti i odvahy. Jde o mimořádnou ženu, která dokáže druhé prohlédnout svým pohledem, odhalí každý klam, lež a podvod. Má smysl pro spravedlnost, na druhé straně může být pomstychtivá, její energie umí být až ničivá.

Skvělá matka i kouč

Žena Štír dokáže vytvořit vkusný domov. Postará se, aby byl dokonale čistý a pohodlný. Svoje děti bude povzbuzovat stejně jako svého muže. Bude je podporovat a vyburcuje je k tomu nejlepšímu, co v nich je. Její chování může působit na povrchu chladně, avšak uvnitř bude ke svým blízkým chovat hluboké city.

Slavné ženy ve znamení Štíra

Umění: Marie Rottrová, Marta Kubišová, Věra Martinová, Petra Janů, Julia Roberts, Demi Moore, Meg Ryan, Goldie Hawn, Winona Ryder

Věda: Marie Curie-Sklodowská

Politika: Hillary Clinton

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama