reklama

Žena ve znamení Býk: Emancipovaná šéfka i oddaná manželka

Žena narozená ve znamení Býk zaujme hned na první pohled sebevědomým vystupováním. Umí se dokonale ovládat a kontrolovat emoce, působí sebejistě a vyrovnaně. Je až obdivuhodně trpělivá, vše má ale své hranice.

BÝK (21.4. - 21.5.)
BÝK (21.4. - 21.5.) | Foto: iStock

Žena ve znamení Býk stojí nohama pevně na zemi, přemýšlí rozvážně, racionálně a pragmaticky. Velmi dbá na zásady a tradice. Pevně dodržuje předsevzetí, a když si vytyčí pracovní cíle, dříve nebo později jich dosáhne.

Romantická, ale bez fantazie

Díky své soběstačnosti zastane i mužské domácí práce, vždy ale dbá na to, aby zůstala v každé situaci dámou. V milostném vztahu dokáže být obrovskou oporou a svému partnerovi věnuje maximální pozornost a upřímnou péči.

V posteli není bůhvíjaká dračice, raději se oddává mužům s bohatou fantazií. Pokud si ale vybere svého partnera, kterému svěří všechna tajemství, plánuje s ním romanticky spojit svůj život ve svazek manželský.

Jako matka se snaží jít svým dětem příkladem a vychovat z nich slušné a cílevědomé osobnosti. Umí být přísná, ale i kamarádská, zásadová i tolerantní. Dokáže ocenit snahu, a to jak v rodinném životě, tak v zaměstnání.

Rozvážná šéfka

Pracuje-li jako vaše nadřízená, nečekejte od ní přemíru pochvaly. To neznamená, že by si nevážila výkonů a snahy ostatních, ale zkrátka chválí s rozvahou. Sama si totiž nikdy na nic nestěžuje a přidělenou práci vykonává svědomitě a chce se ze sebe vydat to nejlepší. To samé proto očekává od ostatních.

Slavné ženy narozené ve znamení Býk

Kultura: Jessica Alba, Jiřina Bohdalová, Penelope Cruz, Megan Fox, Agáta Hanychová, Audrey Hepburn, Iva Janžurová, Hana Mašlíková, Barbra Streisand, Uma Thurman, Renée Zellweger

Politika: Kateřina Veliká, Alžběta II., Marie Terezie

Povinnost 1,5 metru pomůže cyklistům i řidičům, po nehodě už je pozdě, říká Kindl | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama