reklama

Návrat do práce podle životního čísla: Kdo se nemůže dočkat a komu se nechce zpátky

Panika kolem světové pandemie začíná pomalu ustupovat a my se opatrně chystáme na návrat do běžného režimu. Pozvolna a s lehkým nášlapem, ale přeci. Jaký ten návrat asi bude a co na to numerologie? Přečtěte si, jak situaci zvládnou jednotlivá životní čísla.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Neutěšená situace posledních týdnů se pomalu zklidňuje a před námi se opatrně rýsuje konkrétnější plán. Už tušíme, kdy si zase necháme upravit vlasy od kadeřníka a jak asi daleko je posezení na terase oblíbené kavárny. Máme nejspíš i jasněji v tom, kdy se navrátíme do běžného pracovního režimu a začneme fungovat podle starých pravidel. 

Rok 2020 už zčásti předvedl, co si pro nás připravil, a naznačil i možný směr celého desetiletí. Většinu z nás zastihl nepřipravené a ukázal, že ne se vším se dá předem počítat. Uplynulé týdny mnohé z nás přiměly k zamyšlení, zda cesta, po které se ubíráme, souzní s naším skutečným nastavením. A nasnadě je otázka, co s tím, pokud zjistíme, že není. 

Z pohledu numerologie je právě letošní rok rokem, který nás bude chtít vrátit k podstatě a tradici. Předvede, že zdraví není samozřejmost a poctivost k ostatním i sobě sama je důležitá. S touto skutečností se musí každý vypořádat sám a svou roli hraje i naše "numerologická výbava." Čísla ovlivňují řadu věcí v našem životě, ta nejdůležitější (datum a čas narození) pak celý náš život. 

Přestože numerologie pracuje s celou řadu čísel a číselných kombinací, důležitým ukazatelem našeho směru je číslo životní. Pro to, abychom se dostali ke své skutečné podstatě, je nutný podrobný numerologický rozbor, přesto si můžeme i trochu "pohrát" s tím, co si zvládneme vypočítat sami. 

Máte-li chuť, zjistěte podle jednoduchého návodu, jaké je vaše životní číslo, a přečtěte si v grafice, jaký bude právě pro vás návrat k běžným pracovním povinnostem.

reklama
reklama