reklama

Astrologická předpověď pro období ve znamení Střelce: Zaměřte se na svá přání

Zajímá vás astrologie a věříte horoskopům? Pak je pro vás připravena předpověď známé astroložky Ality Zaurak. Co vám přinesou následující týdny?

Foto: iStock

Období Střelce začalo 22. 11. odpoledne a přináší nám celkové povzbuzení a prozáření, rozšíření obzorů a jiný, osvícenější a moudřejší náhled na každodenní záležitosti.

26. 11. nastala fáze novu. Budeme se moci hlouběji a pokud možno v meditativním poklidu zaměřit na svá bytostná přání, na celkové zlepšení své situace a prohloubení prožívání a užívání si daru života.

Zaměřte se na svá přání

Děkujme za to dobré, co máme, a zeptejme se sami sebe, jak sdílet s ostatními svou životní moudrost, své poznatky a zkušenosti, své bohatství. Tak se poté v období mezi novem a úplňkem, tedy až do 12. 12., můžeme otevřít novým možnostem a příležitostem, týkajícím se především oblasti veřejného působení, cestování, duchovního růstu. Bude to též doba ideální k započetí nových, společensky prospěšných projektů. Doba, kdy můžeme s láskou a štědrosti nabídnout ostatním opravdu to nejlepší, co jsme po celý rok nebo i delší období shromažďovali, připravovali, zdokonalovali…

Advent je dobou rozjímání

Zároveň jako každým rokem prožíváme období adventu a s ním i možnost vést "hovory s Bohem". Zeptat se na vše, čemu jsme během uplynulého roku doposud plně neporozuměli, co se nám nedaří uchopit pouhým lidským intelektem. Najděme si v předvánočním shonu co nejvíce času na sebe - na osobní rituály, oslavy a díkuvzdání, meditaci, na výklad tarotových, andělských či jiných oblíbených karet. Zkrátka naslouchejme své duši a zachycujme tak rady a inspirace, jež nám sděluje. I sebesložitější situace má řešení, pokud se na ni podíváme z jiné, širší perspektivy a uvidíme tak její hluboký smysl.

Čas na odpuštění

V tomto procesu hlubokého a osvobozujícího porozumění nám jistě napomůže poslední trigon Merkura s Neptunem, ve dnech kolem 28. 11. Uzavírá se období (od 15. 10.), kdy jsme měli možnost hluboce prožít a procítit, a tak se i osvobodit od dlouhodobě se táhnoucích náročných tzv. karmických situací všeho druhu. Odpouštějme, propouštějme, abychom udělali prostor novému - nové lásce, novým setkáním, novým svobodnějším příležitostem k učení se a vývoji. Po úplňku 12. 12. do dalšího novu se osvobozujme od všemožných škodlivých a omezujících, dogmatických či přímo nezdravých názorů a přesvědčení, které nám doposud bránily užívat si správně a moudře darů života v těle.

Prohlédněme si třeba svou knihovnu a zbavme se knih (například s náboženskými či politickými tématy), ze kterých už nemáme dobrý pocit! Učme se více žít a užívat život v přítomném okamžiku než neustále cosi analyzovat, řešit, pokoušet se mít vše pod kontrolou, snažit se násilně pomáhat druhým, vnucovat jim své nevyžádané rady a tím zbytečně ztrácet energii určenou pro vlastní duchovní růst…

S Kozorohem k novým ideálům

Hned na začátku prosince, přesně 3. 12. v 19.20, se planeta Jupiter přesunuje po dvanácti letech ze znamení Střelce do znamení Kozoroha, kde nám bude pomáhat v praxi uskutečnit ideály, nápady a inspirace získané především během celého dosavadního roku. Nalaďme se tedy na toho dobrého a štědrého učitele s prosbou o pomoc při dotahování, ukončování někdy i mnoholetých projektů, odstranění vnitřních překážek a bloků, které nám brání přistát na zemi, dosáhnout svých cílů či si opravdu moudře projasnit své bytostné potřeby.

Zemský trigon Jupitera s Uranem o úplňku 12. 12. nám pomůže lépe porozumět úkolům následujícího ročního období, a tak celkově usnadnit a urychlit realizaci našich záměrů. Úplněk je vždy vhodné využít pro různé rituály, šamanské cesty, společné meditace atd. Tentokrát se zaměřme na téma hojnosti, dobrého zhodnocení svého počínání a zachyťme shůry inspiraci, jak konkrétně, správně a efektivně sdělit lidem své poselství.

Odstraňování bloků

Do znamení Kozoroha vstupuje též Venuše, přesně v den novu 26. 1. Její spojení se Saturnem (11. 12.) a Plutem (13. 12.) přinese možnost opravdu bytostně se soustředit na uspořádání svých priorit, a tím i správné a moudré využití času. Venuše v Kozorohu nám celkově napomůže v sebelásce a odstranění všemožných bloků v oblasti srdeční čakry, skrze kterou přijímáme nejvíce životní energie. Zvláště ti z nás, kteří jsou dlouhodobě bez partnera či partnerky, mohou požádat Venuši o radu, jak se na kvalitní a dlouhodobý vztah naladit, jak se mu otevřít. Samozřejmě i obráceně - jak zdárně a moudře ukončit nevyhovující vztah stávající. Urychlení a pochopení pak přijde po 20. 12., kdy Venuše vstoupí do Vodnáře…

Posilujte sebelásku a přijetí svého těla

Trigon Venuše v Kozorohu s Uranem v Býku (přesně 28. 11., vliv trvá přibližně tři dny) může být  revolučním momentem v dlouhodobém procesu prohlubování sebelásky a přijetí mužského či ženského těla. Soustřeďme se do oblasti srdce, s nádechem přijímejme, s výdechem dávejme, zharmonizujme tak vztahy s partnery, s okolím  a nalaďme se na "bytí s časem". Přestaňme nadále odkládat štěstí a pohodu na potom, protože dobré stavy můžeme zažívat už tady, už teď.

Od tendence nakládat si břemena nových povinností se můžeme v těchto dnech přímo bleskově osvobodit, pokud začneme dělat to, co nás samé opravdu baví a těší! Mars se ocitl již 20. 11. ve znamení Štíra, v oblasti své vlády: zralý a zkušený muž s pronikavým intelektem a psychickými schopnostmi, přímo přetékající touhou po adrenalinových zážitcích nám bude až do 3. 1. 2020 přinášet nejrůznější výzvy a impulzy. Jejich společným jmenovatelem bude nekompromisní odhalení všemožných lží a manipulací jak v nás samých, tak i v našem okolí. Rozhodněme se dobrovolně pro pravdu, která nás osvobodí, a tento proces může proběhnout poměrně hladce.

Neberme se tak vážně…

13. 12. dostane štíří Mars láskyplnou podporu od mystického a všeobjímajícího Neptuna v Rybách (trigon Mars-Neptun: Boží bojovník). Naše potřeba řešit a vyřešit, ale také tendence bojovat se sebou samými i s okolím dostane boží nasměrování a vedení. Pod vlivem této konstelace se zaměřme spíše na vnitřní práci, duchovní vývoj, přiblížení se k Bohu, odpuštění, soucítění a smysluplnou pomoc trpícím a skutečně potřebným…

Celé období Střelce končí zimním slunovratem, tentokrát přesně 22. 12. v 5.19. Ve těchto dnech jsme přímo zaléváni blahodárnými kosmickými energiemi, naše celoroční studium a sebepoznání je odměněno tolik potřebným pochopením a podporou z duchovního světa. Skládanka z mnoha částí tvoří najednou jediný celek - můžeme oslavovat, můžeme prostě být…

Zajímá-li vás astrologie, podívejte se na stránky Mandalia.cz.

Neočkovanou pečovatelku lynčují bez důkazů, neudělala nic špatného, říká Nielsen | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama