reklama

Zdraví podle horoskopu: Na jaké nemoci byste si měli dát pozor?

Věděli jste, že sluneční znamení, v němž jste se narodili, může předznamenávat vaše možné zdravotní obtíže? Zní to sice neuvěřitelně, ale je tomu skutečně tak, vliv konkrétního znamení zvěrokruhu na naše životy bývá daleko větší, než si vůbec dokážeme představit.

Foto: iStock

Jako přicházíme na svět s určitými povahovými vlastnostmi, nejinak je tomu také u fyzických dispozic či náchylností k určitým typům zdravotních problémů.

Samozřejmě není nic směrodatné a záleží hodně na vašem životním stylu, ale přeci jen - na co byste si měli dát pozor?

Ohnivá znamení

Berani často trpívají bolestmi hlavy a migrénami, pozor by si měli dávat na různé úrazy, v nichž by mohly figurovat oči, zuby či mozek. Zdravotní problémy Beranů s největší pravděpodobností vyvolává jejich neustálá nervozita a neklid. Lvi mohou mít potíže se srdcem a krevním oběhem, také by je v budoucnu mohly trápit bolesti zad. Tyto neduhy mohou souviset s jejich přílišnou energičností. Střelci bývají nezřídka postiženi problémy s kyčlemi a stehny, což souvisí s jejich nechutí pohnout se z místa.

Zemská znamení

Býci zaznamenávají nejčastěji onemocnění hrdla a krku, zřejmě ve spojitosti se svým úporným lpěním na životních jistotách. Panny trápí zažívací potíže a deprese jako důsledek jejich chorobné touhy po dokonalosti. Kozorohové mívají zdravotní potíže týkající se zubů, kostí a kostry - hledáme-li přímou souvislost, nemůžeme si nepovšimnout jejich občasné podlézavosti vůči autoritám spojené s dokonalým ohýbáním hřbetu.

Vzdušná znamení

Ke zdravotním slabinám Blíženců patří potíže s dýchacím ústrojím a nervovou soustavou. Není se čemu divit, tyto rtuťovité osoby nedokážou vydržet chvíli v klidu. Pro Váhy jsou typická onemocnění močového ústrojí a ledvin, která odrážejí jejich křehkou rovnováhu. Extravagantní Vodnář je doslova úrazový typ, nejvíce to odnášejí kotníky a holeně. Pozor také na problémy s krevním tlakem.

Vodní znamení

Raci jako velmi melancholické osoby často propadají těžkým depresím, které jsou jen obtížně léčitelné. Bývají postiženi i různými psychosomatickými potížemi, např. bolestmi žaludku. Štíři vynikají svou obrovskou sexualitou, s čímž úzce souvisí jejich problémy s pohlavními orgány a vylučovací soustavou. Ryby patří k věčným snílkům a idealistům, což se projevuje prostřednictvím depresí a potíží s lymfatickým systémem. Velmi často mívají v nepořádku chodidla a prsty na nohou.

Müllerova vila ve Střešovicích je světový unikát. Bez Masaryka by možná nevznikla | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama