reklama

Žena ve znamení Střelce: Prostořeká optimistka

Žena zrozená ve znamení Střelec se jistě nejednou trefí i do vašich největších slabin. Její upřímnost a prostořekost je stejně tak nepříjemná jako úžasná. Tato žena neuznává přetvářku a klam, na jejím chování vždy poznáte její pocity a úmysly. A když ne, určitě vám je bez obav sdělí.

Foto: Isifa/Thinkstock

Žena Střelec je dle horoskopu otevřená a přátelská. Těšit se můžete i z jejího nepřekonatelného optimismu. A čeho se ještě od ženy s lukem a šípem (alespoň dle horoskopu) dočkáte?

Zdání klame

Žena, která dle horoskopu náleží ke znamení Střelce, je neustále v pohybu. Má řadu koníčků. Má kladný vztah k přírodě a sportu, ačkoliv může působit až neobratně. Rozhodně od ženy zrozené ve znamení Střelce nečekejte stydlivost. Střelec chodí zpříma. Nezajímají ji zaběhlá pravidla a zkostnatělé konvence. Bývá chytrá, bystrá a inteligentní. Má skvělé argumenty i logiku. Často se pohybuje mezi muži a tváří se velmi tvrdě. Žena Střelec nesnáší příkazy. Málokdy projeví porážku nebo smutek. Nenechte se však mýlit jejím chováním. Ač může působit jako ledová královna, uvnitř je velmi citlivá.

Svobodomyslná po celý život

Žena, která je dle znamení zvěrokruhu nazývána Střelcem, má milou a přátelskou povahu. Často si však sama může splést lásku a přátelství. Žena Střelec je dle horoskopu velmi nezávislá, dokonce nemusí vyhledávat rodinný život.Chcete-li od ženy ve znamení Střelec delší vztah, rozhodně ji ponechejte volnost, nebraňte jejím dobrodružným aktivitám a neshazujte její ideály. Dočkáte se tak nejenom zajímavé partnerky, ale také láskyplné matky. S radostí sobě vlastní si s dětmi bude hrát v jejich světě. Jakmile se naučí o děti pečovat, bude dokonalá.

Výtečná hostitelka, o poznání horší hospodyně

Na jedné straně je žena Střelec příjemnou společnicí a hostitelkou, na druhé straně však není z nejlepších hospodyní. Zpravidla nemá kladný vztah k domácím pracím, ale pokud je to nezbytné pro čistotu, dokáže se jich zhostit. Pravděpodobně vás neokouzlí ani jako kuchařka. Může vás i mile překvapit, třeba fantastickým dezertem.

Slavné ženy ve znamení Střelce

Umění: Hana Maciuchová, Kateřina Macháčková, Nela Boudová, Ester Janečková, Petra Černocká, Aneta Langerová, Kim Basinger, Jamie Lee Curtis, Tina Turner, Sinead O´Connor

Sport: Monica Selešová

Politika: Petra Buzková

Müllerova vila ve Střešovicích je světový unikát. Bez Masaryka by možná nevznikla | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama