reklama

Fler.cz není jen obyčejný internetový obchod. Fler.cz je pestré tržiště s nepřeberným množstvím doplňků, oblečení, šperků a dárků pro radost. Vzniklo pro to, aby obnovilo zájem o českou ruční výrobu a dalo prostor kreativním a šikovným lidem.

Čím boduje Fler.cz?

Svou aktivitu na českém internetu začal obchod v roce 2008 a čtyři roky nato již navštěvovalo stránku půl milionu návštěvníků měsíčně. Již v prvním roce měl obchod obrat devět milionů korun, o rok později dokonce padesát milionů. V roce 2010 se přes Fler.cz prodalo zboží za více než sto milionů korun.
Fler.cz je unikátní nejen svou pestrostí, bohatostí nápadů a možnostem, inovativní je v propojení obchodu s modelem sociální sítě. Na Fler.cz lze totiž diskutovat, stávat se členy klubů, používat vnitřní poštu a vnitřní reklamní systém. Obchod využívá také mediální dimenzi, jako rozsáhlý oborový on-line časopis, internetovou televizi a další.
Jaký je princip Fler.cz? Prodejce si zřídí obchod a prodej probíhá jen mezi ním a nakupujícím. Fler.cz si nakonec bere jedenáct procent provize z prodeje.

Ocenění pro Fler.cz

Zakladatel obchodu Fler.cz, Jiří Kubeš, za projekt, který si financoval sám, přebral řadu ocenění. V roce 2009 se umístil v soutěži Křišťálová Lupa na pátém místě v kategorii internetový obchod. Mezi nejcennější patří titul Vodafone Byznys Rebel 2010 v prestižní soutěži Firma roku, živnostník roku pořádanou Hospodářskými novinami. Fler.cz se také toho roku použil pro případnou studii úspěšného projektu na internetu v rámci kampaně „Země internetová“ organizované Google ČR společně s The Boston Consulting Group.

Související články

reklama
reklama
reklama