reklama

Designové předvánoční nákupy nabídne Fler.cz offline

Internetový obchod Fler.cz pořádá akci s názvem Offline. Výrobky předních designérů i amatérů lákají k nákupu vánočních dárků

Dara bags kabelka na Fler.cz
Dara bags kabelka na Fler.cz | Foto: Žena

Fler.cz není jen obyčejný internetový obchod, je to především místo, které nabízí originalitu a invenci talentovaných a kreativních tvůrců. Je takovým náměstím plným pestrých a osobitých krámků a my často nevíme, do kterého vstoupit dříve. Rádi bychom si prohlédli každou vychytávku či šperk, ale to by znamenalo hodiny prosezené u monitoru.

Fler.cz tedy připravil výjimečnou předvánoční nákupní akci Fler Offline, která se uskuteční 27. listopadu v Michnově Paláci na Malé Straně v Praze. Své výrobky zde na první adventní neděli představí 43 vybraných designérů z Fleru. Objevíte vánoční dárky nejen pro přátele a blízké, ale i pro sebe.

V sekci „Pro radost ženám" najdete např.nádherné originální kabelky od Dara bags, sekce „Pro děti" nabídne mj. roztomilé bombarďáky od Baty-Art, v sekci „Papírnictví" si budete zase moci vybrat z množství originálních krabic, krabiček, šperkovnic nebo bloků třeba ve stánku Papeerek.

Další prodávající si můžete prohlédnout na stránkách www.fleroffline.cz .

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama