reklama
  • Wiki
  • Farmář hledá ženu

Show Farmář hledá ženu se snaží pomoci osamělým farmářům najít si životní partnerku, která bude věrnou manželkou a oporou uprostřed tvrdé práce a přírody. V pořadu vás čekají souboje o srdce ošlehaných mužů, kterým nevadí ušpinit si ruce prací na poli a u zvířat. Moderátorkou třetí řady reality show Farmář hledá ženu 2013 je Laďka Něrgešová.

O reality show Farmář hledá ženu

Deset osamělých zemědělců bude hledat své partnerky, které se mohou stát jejich manželkami. Divačky budou moci oslovit dopisem jednoho z nich. Pět uchazečů, kterým přijde nejvíce dopisů, si pro bližší seznámení vyberou několik přihlášených žen.

Pořadem bude provádět Laďka Něrgešová, která život v drsných podmínkách obdivuje. Během reality show se okruh ctitelek bude zužovat a společně s farmáři zažijí nečekané i romantické situace, které je přivedou až do finále, kde si farmář vybere tu pravou. To, jak se vztah bude vyvíjet, sleduje TV Prima i po ukončení vysílání a vrací se za jednotlivými osudy.

Farmář hledá ženu 2013

V třetí sérii pořadu Farmář hledá ženu 2013 bude hledat svého partnera a partnerku devět mužů a jedna žena. Odvážlivou ženou je farmářka Jana. Jediná zástupkyně něžného pohlaví je majitelkou pštrosí farmy v České republice. Vystudovala vysokou školu zemědělskou a hned začala pracovat na farmě. S bývalým manželem má jedenáctiletou dceru. Farma ji plně zaměstnává. Chová pštrosy na maso a koně, které připravuje na parkurové skákání a vozatajství.

Jediná farmářka mezi muži hledá především dobrého tátu a chlapa do nepohody. Ocenila by šikovného muže, ideálně domácího kutila. Na vzhledu jí nezáleží, ale muž ji musí něčím zaujmout. Hledá partnera pro založení rodiny. Mezi ostatními farmáři najdeme Ondřeje (26 let), strojvůdce s farmářským srdcem, Ladislava (36 let), movitého pěstitele, usměvavého cyklistu Jiřího (36 let), gentlemana s vizáží inspektora Kojaka Miroslava (55 let), krojovaného chovatele koní Mirka (36 let), "pana Dokonalého" Josefa Františka (37 let), zarputilého buldoka Zdeňka (36 let), "Forresta Gumpa" Slavka (31 let) a typického českého statkáře Romana (39 let).

Farmář slaví úspěchy i na Slovensku

Televizní reality show se stala mezinárodně úspěšnou. Patří společnosti FremantleMedia a už potřetí přichází na české obrazovky na jaře 2013. Svoji premiéru show zažila v roce 2001 ve Velké Británii. Velkého úspěchu se dočkala i verze u našich sousedů na Slovensku Farmár hľadá ženu.

Farmář "Indián" Honza a sebevražda Olí

Předchozí série reality show provázely v Česku i na Slovensku i mnohé skandály. Jejích původcem byl především farmář Honza Pokorný, přezdívaný Indián. Právě s ním se v jedné sérii reality show před kamerami setkala soutěžící Olina "Olí" Řebíčková, která později spáchala sebevraždu.

Související články

reklama
reklama
reklama