reklama

Pátek se blíží a s ním Show Jana Krause!

Zajímá vás, koho si pozval Jan Kraus do své páteční talkshow na Tv Prima? Představujeme tři zajímavé hosty pořadu Show Jana Krause

Herec Ondřej Sokol v talk show Jana Krause
Herec Ondřej Sokol v talk show Jana Krause | Foto: TV Prima

Máme tu konec týdne a s ním páteční oblíbený pořad Show Jana Krause. Pojďte se s námi podívat na tři zajímavé hosty, které usednou už tento pátek před moderátora Jana  Krause.

Mezi hosty Jana Krause tento týden najdete slovenskou herečku Táňu Pauhofovou, zpěváka Richarda Krajča a režiséra Tomáše Kudrnu. O čem, že bude tento díl? Čtěte víc.

Talk show

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 8. února od 22.10 na Prima family. Kromě třech hostů, vás čeká hudební produkce kapely Davida Krause, která je pravidelným doprovodem pro Show Jana Krause. Pokud byste měli zájem, zúčastnit se natáčení některých z příštích dílů, zakupte si vstupenky do Divadla Archa, kde se show odehrává.

Hosté Jana Krause

Prvním hostem je slovenská herečka Táňa Pauhofová. Minulý týden ji jeden společenský týdeník přímo vychválil do nebes. Herečka dokonale vypadá a zároveň je chytrá a cílevědomá. Podívejte se, jak to dopadne, když se skloubí tyto tři zajímavé faktory.

Hned jako druhý usedne do křesla pro hosty Richard Krajčo, který se v současné době proslavil duetem s písničkářem Jarkem Nohavicou. Z duetu se stal obrovský hit a skupina Kryštof na konci roku vydala desku a chystá se na turné. Zajímá vás víc? Pak sledujte, jaké otázky si pro něj připravil moderátor Jan Kraus.

Posledním hostem pořadu je Tomáš Kudrna, režisér a scénárista, který s kamerou navštěvoval volební štáby všech prezidentských kandidátů. Pro takový čin musel učinit velký slib, že vše, co se natočí, půjde ven až po volbách. Premiéra časosběrného dokumentu "Hledá se prezident" bude 21. března.

Tomáš Kudrna se dostal do zákulisí kampaně Karla Schwarzenberga i Miloše Zemana a mnoha dalších kandidátů. Scénárista láka na první část dokumentu, která je až komediální. Poslední třetina filmu se nese ve velmi dramatickém duchu. A výsledek ztráveného času s kandidáty přivedl režisérovi jedno zjištění. "Zeman je špatně trénovatelný" a "Schwanzenberg se nenechá do ničeho tlačit".

 

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama