reklama

Účastník první řady Česko hledá SuperStar Julian Záhorovský natočil nové album

Julian Záhorovský, zpěvák, kytarista, skladatel a textař, kterého proslavila první řada reality show Česko hledá SuperStar, natočil nové album Nebojme se být veselí. Počin, jenž je jeho prvním zcela autorským z dosavadních čtyř studiových nahrávek, vyšel 1. dubna. V duetech s ním na albu zpívají herečka Anna Kadeřávková, Mirka Miškechová a Lucie Vondráčková.

Foto: Jan Jirásek

Stěžejní skladbou desky je píseň Chci, abys věděla, kdo opravdu jsem, kterou Julian napsal pro film Po čem muži touží 2 v hlavních rolích s Jiřím Langmajerem, Markem Taclíkem a Annou Polívkovou. Režisér Rudolf Havlík si již do prvního dílu vybral jeho píseň Skrytý city a nyní dostal muzikant příležitost pokračovat.

Na albu je celkem sedm písní, které Julian složil během covidového období s výjimkou duetu Umřu s tebou, který natočil s Luckou Vondráčkovou a která vyšla ještě před prvním lockdownem. Mezi dalšími hosty jsou mladá herečka Anna Kadeřávková a slovenská zpěvačka Mirka Miškechová, známá z hitu Xindla X Cudzinka v tvojej zemi.

"S Annou se známe několik let. Asi před třemi lety se přišla podívat na jeden můj koncert a mezi řečí prohodila, že by si někdy chtěla nazpívat písničku. No a teď, když jsem nahrával novou desku, jsme se potkali a je z toho píseň Hádky," prozradil Julian. K nahrávání se vyjádřila i Anna: "Byla jsem moc nervózní, ale zároveň to byla velká výzva a do těch chodím po hlavě."

Písně prý Julian skládal tak, aby se daly hrát u táboráků. "Moc rád bych někdy šel třeba po kempu a slyšel, jak nějakej mladej puberťák balí holku na moji písničku. Takhle jsem s kytarou začínal já…"

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama