reklama

Proč mě to nenapadlo dřív? Herečka zhubla 35 kilo jednoduchým trikem, umí ho každý

Hvězda filmu Ženy sobě, Ladíme! nebo Jak přežít single plní titulky médií od roku 2020, kdy prohlásila tento rok sama pro sebe "rokem zdraví". Od té doby zhubla Rebel Wilsonová 35 kilogramů. Teď prozradila velmi jednoduchý trik, který stojí za její fit postavou.

Americká komediální herečka zhubla od roku 2020 pětatřicet kilogramů.
Americká komediální herečka zhubla od roku 2020 pětatřicet kilogramů. | Foto: Profimedia.cz

Jednačtyřicetiletá herečka Rebel Wilsonová přiznala, že spíše než intenzivní cvičení stojí za její ztrátou váhy obyčejná chůze, píše britský deník Daily Mail. "Doktor mi řekl: 'Rebel, nejlepší způsob, jak se zbavíte nežádoucího tuku, je chůze. Nemusí být intenzivní ani nemusíte chodit do kopce. Stačí mírné procházky hodinu denně," uvedla Wilsonová. 

Hvězda filmů Ženy sobě, Ladíme! nebo Jak přežít single plní titulky médií od roku 2020, kdy prohlásila tento rok sama pro sebe "rokem zdraví". Od té doby zhubla 35 kilogramů. V rozhovoru pro časopis InStyle prozradila, že ji často napadá otázka, proč nedokázala zhubnout dříve: "Někdy je mi smutno, že jsem se do toho nepustila dříve, když mi bylo třeba třicet, ale cesta každého člověka je jiná a není to závod ani soutěž."

Wilsonová také uvedla, že s váhou bojovala celý život a má tak porozumění pro všechny, kteří jsou na tom podobně. Povzbuzuje je tím, že každý může jít na procházky, pít víc vody a do svého života zařadit pravidelné maličkosti, které mohou zlepšit život. "Nikdy není pozdě začít," podotýká.

Herečka se řídí pravidly takzvané Mayrovy metody staré sto let. Její filozofií je vyčistit tělo i duši, starat se o sebe a osvojit si zdravé návyky. Wilsonová se hýbe každý den a stravuje se třikrát denně, a to především zeleninou a rybami, přičemž jídlo jí malou lžičkou a nikdy ho nezapíjí. Denně vypije minimálně dva litry vody.

Mohlo by vás zajímat: Tuhle plavkovou sezonu si Rebel Wilsonová zamiluje. O 30 kg lehčí herečka už se předvádí v plavkách (31. 5. 2021)

Tuhle plavkovou sezonu si Rebel Wilson zamiluje. O 30 kg lehčí herečka už se předvádí v plavkách | Video: Instagram/Rebel Wilson

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama