reklama

"Tento rok byl těžký." Johnny Depp zveřejnil dojemný vzkaz nejen pro své fanoušky

Johnnymu Deppovi soud na začátku listopadu zamítl žalobu kvůli článku, ve kterém jej bulvární list The Sun označil za manželského násilníka. Herec teď přeje všem (a nejspíš i sobě) lepší zítřky.

Foto: Shutterstock

Herec Johnny Depp zveřejnil na svých sociálních sítích zprávu, ve které popřál svým fanouškům krásné svátky a vzkázal, že doufá v lepší časy. Tento příspěvek přichází po náročném roce pro samotného Deppa, kterému britský soud na začátku listopadu zamítl žalobu kvůli článku, ve kterém jej bulvární list The Sun označil za manželského násilníka.

V příspěvku na Instagramu americký herec píše, že byl tento rok těžký pro mnoho lidí, že doufá v lepší časy, a všem popřál šťastné svátky. "Posílám všem svou lásku a respekt," zakončil svůj vzkaz, který napsal minulý víkend. Na černobílé fotografii, kterou zveřejnil spolu s tímto komentářem, je frontman britské kapely The Pogues Shane MacGowan. 

Lepší zítřky nepřeje jen fanouškům, ale nejspíš také sobě. Tato zpráva přišla poté, co právník sedmapadesátiletého herce řekl, že se Johnnymu Deppovi u odvolacího soudu nedostalo férového řízení a že není pravda, že by napadl svou bývalou ženu a herečku Amber Heardovou. 

Britský soud totiž na začátku listopadu zamítl žalobu Deppa kvůli článku, ve kterém jej bulvární list The Sun označil za manželského násilníka. Podle soudce jsou obvinění na Deppovu adresu "ve své podstatě pravdivá". Za Deppa se přitom dříve postavily jeho bývalé partnerky Vanessa Paradisová a Winona Ryderová. Ty shodně uvádějí, že k nim se herec násilnicky nikdy nechoval.

Heardová se poprvé o domácím násilí zmínila v roce 2016. Depp ji měl podle jejího obvinění údajně škrtit, bít, fackovat, kopat a dávat jí hlavičky. 

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama