reklama

Zpěvák Rammsteinů Till Lindemann čelí obvinění z násilí a sexuálního obtěžování

Světem šoubyznysu hýbá další skandál ohledně násilného chování. Tentokrát z něj byl obviněn frontman kapely Rammstein Till Lindemann. Vystoupila už proti němu celá řada fanynek, které popisují podobnou zkušenost.

Zpěvák Till Lindemann. Prohlédnout grafiku
Zpěvák Till Lindemann. | Foto: Lukáš Bíba

Celé řadě obvinění čelí šedesátiletý zpěvák německé kapely Rammstein Till Lindemann. Vše spustilo prohlášení irské fanynky Shelby Linnové, která tvrdila, že byla na večírku kapely po koncertě v litevském Vilniusu nedobrovolně pod vlivem a ráno se probudila s modřinami. Na základě toho se začaly ozývat další dívky s velmi podobnými zkušenostmi. Za svého frontmana se však kapela postavila a vydali společné prohlášení. 

"Vyjádření posledních dní vyvolala mezi veřejností, a zejména našimi fanoušky, podráždění a otázky. Obvinění nás všechny tvrdě zasáhla a bereme je mimořádně vážně. Chceme, aby se naši fanoušci cítili na koncertech bezpečně, před pódiem i mimo pódium. A žádáme vás, nepouštějte se do veřejných předsudků jakéhokoli druhu vůči těm, kteří vznesli obvinění." napsali s tím, že ale i oni se zaslouží, aby na ně bylo pohlíženo bez předsudků.

"Každý má právo na svůj názor. Ale i my jako kapela máme svá práva, nyní zejména to, aby ani vůči nám nebyli lidé předpojatí," stojí v prohlášení. Dalším, kdo obviněného Lindemann podpořil je jeho bývalá partnerka Sophia Thomalla. "Till je muž, který ženy chrání," prohlásila.

Není to však pouze Lindemann, kdo byl z násilí na ženách obviněn. Podívejte se, kdo další ze slavných je nechvalně známý svými násilnickými sklony nebo takovému obvinění čelil.

reklama
reklama
reklama