reklama

Tetovací trapasy slavných. Megan Foxová lituje, Lucie Benešová je za "kérku" šťastná

Tetování je navždy. Nebo si to jeho majitelé v době pořízení myslí. Jenže existuje spousta případů, kdy se obrázek časem stane nepohodlným a musí z kůže zmizet. To snad nebude případ herečky Lucie Benešové, která se teď odhodlala k prvnímu tetování.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Nikdy není pozdě vyzkoušet něco nového. To platí i pro herečku Lucii Benešovou, která má od minulého týdne svoje první tetování. "Musím říct, že to vůbec nebolí, že jsem si tady tři hodiny odpočinula, byl to velkej relax," sdělila svým sledujícím na Instagramu a vysvětlila, co její tetování znamená. "Mám tam takovou svoji symboliku - květiny, děti a domeček, to všechno v jednom krásném náramku."

Podle vlastních slov nechápe, proč se k tomu neodhodlala už dřív. "Tak dlouho jsem se chystala a teď nechápu, proč jsem nešla dřív. Mám radost. Tak jsem to před důchodem ještě stihla," dodala se smíchem.

Důvodem jejího váhání by mohly být celebrity, které se do zdobení svého těla vrhly neuváženě a pak musely obrázky ze svého těla složitě odstraňovat. Na takové příklady se podívejte do naší galerie. 

reklama
reklama
reklama