reklama
 

Sex v posteli je nuda. Erotický nábytek vás nadchne!

Přijde vám sex v posteli nuda? Speciální nábytek vám rozšíří obzory!

Foto: Žena

Není sex v posteli už trochu nuda? Dokonce i sexuologové radí párům, aby se milovaly na neobvyklých místech. Nepatříte-li k dobrodružným typům a radši intimní chvilky necháváte doma, vyzkoušejte alespoň speciální nábytek, který vaše milostné hrátky posune zcela do jiných a lepších rozměrů.

Postel může být pro spoustu sexuálních poloh nevhodná. Nelze se do měkké matrace pořádně opřít, špatně se nastavuje a podkládat se polštáři není vždy úplně tou správnou variantou. Zkuste něco originálního, neotřelého. Už znáte erotický nábytek?

Nevěřili byste, jaké kousky usnadní vaše sexuální hrátky. Navíc se přes den tváří jako obyčejné doplňky do interiéru. Ani návštěva nebude mít tušení, v jak "zvrácený" nástroj se v noci proměňují. Designéři těchto originálů dobře vědí, jaký tvar bude nejlepší a který materiál zaujme.

Nejoblíbenější - Tantrické křesílko

Důmyslně tvarované sofa, které lze využít na mnoho způsobů. Je určené pro snadnější provedení sexuálních poloh. S touto pomůckou se nemusíte bát vyzkoušet i náročnější prvky z kamasutry.

Doporučujeme: Sex nebo tělocvik: 43 poloh, které musíte znát

Ať už jste mladí milenci nebo chcete po desetiletém manželství obnovit vášeň při sexu, stačí zapojit fantazii a nuda nebude na pořadu dne. Dokonce pomáhá i párům, které trápí nadváha. Partnerka se může nadzvedávat rukama či se případně celá podložit o horní část nábytku.

Vyrábí se v řadě variant. Nejde zrovna o levný kousek, ale ani za něj nezaplatíte celý majlant. V přepočtu vychází asi na 20 000 Kč.

Hygieničtější varianta

Zajímavou variantou je i Intimate Adult Furniture, kterou na trh vypustila australská společnost Loverlays. Patří mezi levnější nábytek. Vyjde vás okolo 16 000 Kč. Někteří náročnější lidé jej zbožňují, protože má vyměnitelné hygienické potahy. Je pravdou, že když vám stojí normálně v obývacím pokoji, jistě se vám nebude chtít po každé divoké noci sedačku čistit.

Součástí je i zešikmený polštář, který polohy ještě více usnadní. Můžete s ním podložit partnerce bedra, zvednout ji do lepší výšky či si o něj opřít kolena.

Sedací vak

Pravdou je, že sedací vaky nejsou primárně určené pro sexuální hrátky, ale díky skvělé tvarovatelnosti si s nimi můžete užít spoustu zábavy. Pomocí úchytů si je nastavíte do správné a pohodlné polohy a máte vyhráno.

Jejich povrch se snadno udržuje a většinu z nich klidně přeneste na zahradu. Déšť ani mokrá tráva jim nijak neublíží. Jen opatrně. Sypká náplň se různě přemisťuje, proto by se vám při vstávání či podpírání rukou, mohlo podvrknout zápěstí.

Jako na houpačce

Buďte trošku odvážnější a rovnou si v interiéru nainstalujte sexuální houpačku. Je pravda, že potřebujete více místa a hlavně ji musíte dát tam, kde běžně neprochází návštěva. Ideální jsou podkrovní místnosti s vysokým stropem.

Nabízí celou řadu možností pohodlného sezení, ležení či klečení. Partnerka je v tu chvíli zcela oddaná svému partnerovy, který si s ní může dělat, co chce. Řemínky se jednoduše nastavují. Jen si pořádně přečtěte informaci o maximální nosnosti a dobře upevněte úchyty, abyste v tom nejlepším nežuchli na zem.

Mistři svého oboru

Nesmíme zapomenout na světoznámého designéra sexuálního nábytku Andrease Maye s firmy Balastudio, který navrhl celou řadu praktických křesel, sedátek či lehátek. Nejznámější je rohaté křeslo "El Montano", které je určené pro pokročilé milovníky.

Výrobek je pouze na objednávku, proto se jeho cena může vyšplhat do několika desítek tisíc korun. Společně s partnerkou Xanath Lammoglie se snaží lidem usnadnit a zpestřit jejich intimní chvilky.

"Jsou to esteticky smyslné kousky, kterými se rádi pochlubíte," říkají svorně a nebojí se žádný z nich osobně odprezentovat. Autoři vše na vlastní kůži vyzkoušeli a potvrzují, že na většině z nich můžete pohodlně relaxovat a číst si knížku.

Náš tip: 20 věcí, které jsou lepší než sex

Mezi oblíbený designový skvost patří WET, speciální sprchový kout pro páry, které se rády milují ve sprše. Stěny jsou opatřené otvory, které kopírují anatomii těla a usnadňují přidržování. Když se sprchuje jen žena, může partnerovi ven prostrčit poprsí a ten si celou krásu užívá bez toho, aby se namočil. Fantazie designérům rozhodně nechybí.

Pořádně se rozhlédněte

Nemusíte nutně kupovat celou řadu vymožeností, poradíte si snadno i s nábytkem, který máte doma. Skvěle se pro milování hodí barová židle, kuchyňská linka, jídelní stůl, širší opěradlo sedací soupravy, zkosený polštář či případně širší schody do bazénu nebo obyčejná zahradní houpačka.

Máte své zkušenosti? Podělte se s námi o ně v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak na nás působí změny počasí?

SOS hubnutí. Za 10 dní zmizí 5 kg a 5 cm

Sezóna levandule. Jak vyrobit krém, džem i parfémKim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama