reklama

Vydejte se na podzim do termálů: Evropské lázně, které stojí za to vyzkoušet

Termální lázně jsou skvělým způsobem, jak na chvilku uniknout sychravému podzimnímu počasí a zase načerpat energii. Podívejte se, kam se vydat.

Prohlédnout grafiku
Foto: archiv PR

Hledáte způsob, jak načerpat energii a trochu si odpočinout? Vyzkoušejte termální lázně, které vás prohřejí a postaví zpět na nohy. Připravili jsme pro vás výběr toho nejlepšího, co se v Evropě dá najít.

Podzimní wellness dovolená už má dlouhou tradici a velkému zájmu se těší i tento rok. "Letos jsme u wellness pobytů zaznamenali téměř 40procentní nárůst. Jednoznačně mezi nimi vedou zájezdy do Maďarska, které lidé vybírají v 60 procentech případů. Druhá příčka pak patří tuzemsku s 33 procenty, následuje Slovensko se sedmi procenty," uvádí Andrea Řezníčková, tisková mluvčí cestovní agentury Invia. Češi zde pobývají průměrně čtyři až pět dní, dopravují se po vlastní ose a za pobyty utratí průměrně okolo pěti až šesti tisíc korun.

Věděli jste ale, že skvělé lázně najdete i v Polsku, na Slovinsku nebo třeba Islandu? Podívejte se na výběr toho nejlepšího.

reklama
reklama