reklama

Ptejte se on-line: Jak rozhýbat metabolismus?

Nedaří se vám nastartovat metabolismus? Poraďte se s mezinárodně uznávaným odborníkem na metabolismus a lymfatický systém profesorem Martiníkem

Sexy žena
Sexy žena | Foto: thinkstockphotos.com

Nedaří se vám nastartovat metabolismus? Poraďte se s mezinárodně uznávaným odborníkem na metabolismus a lymfatický systém profesorem Martiníkem.

Každý organismus je jiný - má jiné spalování, jiný základní metabolismus, jiné potřeby výživy. Dodržování všeobecných diet, ale i obvyklých postupů tělesné aktivity nemusí být ve vašem případě úspěšné.

Ptejte se Online

Jak se pustit do hubnutí "vědecky" a se zaručeným výsledkem, to vám poradí uznávaný mezinárodní expert v tomto oboru Prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc. Zeptejte se ho na vše, co potřebujete vědět, aby vaše úsilí bylo konečně korunováno úspěchem!

Hostem naší redakce bude  v úterý 25. ledna od 15.00 hodin, ale své otázky můžete začít posílat už nyní. Prosím, podívejte se vždy - pomocí tlačítka "Všechny položené dotazy" dole pod článkem -, zda se na stejný či podobný problém jako vy neptal už některý jiný čtenář před vámi. Při velkém množství položených otázek se totiž může stát, že naši odborníci "nestíhají" a z dotazů si vybírají.

Náš odborník

Prof MUDr Karel Martiník, DrSc

Vědecký pracovník, vysokoškolský učitel, lékař se zaměřením na aplikovanou fyziologii, metabolizmus a výživu. Prezentoval 149 vědeckých prací, 14 knižních publikací, 21 učebních textů. Specializuje se na ovlivnění zdravotního stavu výživou, působí jako vedoucí poradny pro metabolické onemocnění a poruchy výživy. Více na www.institutzdravi.cz Hradec Králové

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama