reklama

Zhubněte s námi: Podrobný jídelníček na 1. týden

Pozor, začínáme! Přinášíme první podrobný jídelníček na celý nadcházející týden, který pro vás vypracovala Mgr. Adela Skoupá, vedoucí týmu specialistů a odborný konzultant Centra Petra Havlíčka. Dobrou chuť a zdravé hubnutí (nejen) do plavek!

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Hubnutí je nesmrtelné téma a nekonečný příběh. Mnohdy zápasíme s váhou opakovaně, často celoživotně. Zapomeňte na drastické diety, které vedou stejně jen k jojo efektu a raději vsaďte na vhodnou úpravu jídelníčku.Ten je totiž alfou a omegou udržení optimální hmotnosti. Pokud nevíte, jak na to, zkuste se držet našeho návodu.

Každý týden v neděli pro vás budeme mít nachystané podrobné, jasné a jednoduché jídelníčky na každý den následujícího týdne. Výživová specialistka je vypracovala pro ženu kolem 35 let věku s nadváhou, která má sedavé zaměstnání. Inspirovat se ale může každý! 

Mgr. Adela Skoupá

Mgr. Adela Skoupá

Pracuje v Centru Petra Havlíčka jako vedoucí týmu specialistů a odborný konzultant. Zabývá se především funkční diagnostikou a následnou optimalizací stravovacího a pohybového režimu podle. Soustředí se také na děti a ženy během těhotenství a kojení. Nemalou skupinu jejích klientů tvoří sportovci. 

Při práci se opírá o výsledky funkčních diagnostických testů a využívá všech metod, které Centrum Petra Havlíčka nabízí. Při následných konzultacích se snaží svým klientům připravit plány tak, aby vše pochopili a její doporučení dokázali aplikovat v reálném životě.

Motto: "Společně s klienty hledáme vždy individuální cestu, jak změnit kvalitu života k lepšímu a natrvalo."

V rámci speciálu "Pojďte s námi zhubnout: Manuál krok za krokem" spolupracujeme mimo jiné i s odborníky z Centra Petra Havlíčka, konkrétně s vedoucí týmu specialistů Mgr. Adelou Skoupou.

Podrobně v naší grafice.

reklama
reklama