reklama

"Limitem je jen nebe," píše mladá youtuberka. Shodila 40 kilo a změnu zdokumentovala

Vztah s partnerem se stal pro mladou youtuberku Rachel Sharp-Olsenovou velkou motivací k tomu, aby něco se svými 107 kily udělala. Po dobu 20 měsíců dokumentovala svou proměnu a dnes se pyšní krásnou figurou.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

"Limitem je jen nebe," píše mladá youtuberka Rachel Sharp-Olsenová z amerického Missouri na svém instagramovém účtu, na který dokumentovala své snažení srazit svou obezitu do normálních hodnot. Za dva roky zhubla na 66 kilo a ve svatebních šatech, které se staly jednou z jejích velkých motivací za ladnou figurou, jí to slušelo náramně. 

Ještě v roce 2017 vážila americká youtuberka přes sto kilo. "Cítila jsem se nešťastně ve svém těle, depresivně, osamoceně a nezdravě fyzicky i psychicky," svěřila se sedmadvacetiletá Rachel Sharp-Olsenová, pro kterou bylo nepříjemné vyrážet s přítelem na dlouhé túry, jelikož jí to unavovalo a tempo svého partnera nestíhala. 

V září 2017 se rozhodla, že něco se svými nadbytečným kily udělá. Zavrhla diety jako například keto nebo nízkosacharidová a zaměřila se na metodu řízeného půstu. K tomu přidala i kardiotrénink. A výsledkem je, že po více jak 1000 dnech shodila 40 kilo. "Nikdy jsem nečekala, že bych byla schopná se postit 1010 dní. Řízený půst mi zachránila život," vyjádřila se mladá Američanka na sociálních sítích. 

Svým příkladem chce motivovat své další příznivce. Vybízí je, aby se nebáli změnit svůj životní styl, který brzy přinese své ovoce. Rachel začala sportovat šestkrát týdně a podle jejích slov se její nálada a pocit štěstí změnil o sto procent. 

Podívejte se do naší fotogalerie, jak zdokumentovala své snažení po dobu dvou let. 

Mohlo by Vás zajímat: Rebel Wilsonová odhodlaně hubne. Do konce roku bude vážit 75 kilo

Rebel Wilsonová odhodlaně hubne. Do konce roku bude vážit 75 kg | Video: Instagram/Rebel Wilson, Instagram/Jono Castano, SplashNews, Reuters
reklama
reklama