reklama

Astor nabízí řasenky, oční stíny, pudry, mejkapy, rtěnky, laky na nehty a další dekorativní kosmetiku. V období poválečného ekonomického růstu a touhy žen být znovu pestrá a moderní, byla kosmetická značka Astor představena jako průkopnická značka v roce 1952. Od té doby společnost vyrostla v jednu z vůdčích značek evropského kosmetického trhu tím, že zůstala zaměřena na novátorské a spolehlivé výrobky.

Vize značky Astor

Astor podle svých slov pomáhá každé ženě objevit vlastní krásu, a to zábavně, se stylem a přirozenou elegancí. Kosmetické produkty Astor nabízejí nejmodernější technologie, které mají každé ženě umožní vypadat co nejlépe v jakékoliv situaci. Astor nabízí pomůcky a rady, jak toho docílit. Filosofií značky je být vaším průvodcem na cestě k vlastní kráse tak, jak ji vnímáte vy, a to pomocí rad, které lze snadno dodržovat a přizpůsobit vlastní osobnosti.

Spolupráce s Heidu Klum

Po celou řadu let značka Astor určuje trendy v odstínech, které mají podpořit jedinečnou ženskost každé ženy. S více než 500 výrobky a odstíny si každá žena může najít to, co je ideální pro ni a zároveň je stylové a trendy. Namísto prosazování jednostranného módního trendu chce Astor zdůraznit jedinečný styl každé ženy - pomoci ženám vybrat si to, co jim nejlépe sluší, co vyhovuje jejich osobnímu stylu, a přitom je módní.
Ve spolupráci s novou art poradkyní a módní odbornicí Heidi Klum vyvíjí barevné kolekce, aby mohli nabídnout výrobky, které odpovídají nejmodernějším módním trendům a odstínům.

Astor používá moderní postupy

Odborníci na make-up, dermatologové a designeři specializující se na obaly aplikují nejnovější inovace do vznikajících produktů Astor. Vývojové a výzkumné týmy v Monaku a Morris Plains zajišťují, aby jednotlivé receptury byly vhodné pro každý typ pokožky a vyhovovaly potřebám nejlepších výsledků make-upu v každém věku. Nové koncepty, nové technologie, důmyslná nová balení, novátorské receptury, exkluzivní přísady a úžasné textury - to vše požaduje Astor od svých výrobků. Inovace, které mají odpovídat novým očekáváním a nárokům žen na kosmetické produkty, společně s extra dávkou péče a účinnosti - to je "Technologie, která dává smysl".

Související články

reklama
reklama
reklama