reklama

Kika

Obchodní dům Kika nabízí doplňky do kuchyně, jídelny, koupelny, nábytek do pracovny a různé designové vybavení pro bydlení. Vyberete si ze široké škály dekorací a osvětlení. Pro mladé zákazníky mají kolekce Youngstyle, kde je k dostání moderní a trendy nábytek nejen do domu, ale také do zahrady. Otevřeno mají denně od 10:00 do 20:00 hodin.

Kika má pro své klienty připravené nepřeberné množství bytových doplňků různých materiálů, barev a tvarů. V kategorii Jarní trendy 2012 najdeme hrnečky a talíře v pestrých barvách s pruhy nebo puntíky. Stejně sladit můžeme i prostírání, příbory nebo svícny na čajovou svíčku.

Zahradní trendy pro rok 2012 ukrývají nábytek na zahradu, venkovní textil, doplňky nebo wellness lehátka. Mezi nábytkem najdeme jednoduchý a čistý styl, nebo vymazlené romantické soupravy. V nabídce jsou i ratanové elegantní sedačky, které můžeme doplnit barevnými sedáky různých tvarů a velikostí.

Pro letní sezónu jsou v nabídce příbory na salát, sada misek, ohniště nebo například mnoho barevných variací luceren a lapačů vos.

Kde najdeme Kika prodejny?

Kika Modřice u Brno, U Dálnice 777
Kika Praha Čestlice, Pražská 135
Kika Praha Letňany, Veselská 709
Kika Cash&Carry Liberec, K Bauhausu 609
Kika Ostrava, Rudná 71
Kika Plzeň, Písecká 1090/10
Kika Cash&Carry Olomouc, Kafkova 17

Historie

V roce 1973 se otevřel první obchodní dům Kika ve Vídni. V Praze - Čestlicích přivítal své první návštěvníky v roce 2005. Dnes v Praze najdeme Obchodní dům Kika dvakrát. Stejně tak můžeme Obchodní dům s nábytkem Kika navštívit i v Brně, Plzni, Olomouci a v Liberci.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama