reklama

Ve vztahu má své místo také sex bez předehry

Podle sexuologa Radima Uzla by se měli partneři nechat vést nečekanými vášněmi. Kdy lze tedy uplatnit sex bez předehry?

Foto: Profimedia.cz

Možná pro někoho nepraktikovatelná věc, ale podle sexuologů by se sexu bez předehry neměly partnerské páry vyhýbat. Jsou totiž situace, kdy může předehra sexuální výbuch zbytečně zpomalit. Podle sexuologa Radima Uzla by se měli partneři nechat vést nečekanými vášněmi. Kdy lze tedy uplatnit sex bez předehry?

Společný večer

Strávíte s partnerem úžasný večer v restauraci, po celou dobu spolu flirtujete, dotýkáte se navzájem jeden druhého. Cestou domů se vedete za ručičku jako zamilovaná dvojice a oba dva cítíte silné vzrušení. Po příchodu domů není skutečně na co čekat. Vrhněte se jeden na druhého a oddávejte se vášnivému sexu třeba v předsíni, v koupelně nebo v kuchyni.  Jestli své vzájemné vášně uspokojíte na podlaze či na kuchyňské lince, je jedno.

Na veřejnosti

V tomto případě ovšem opatrně. To, že na veřejnosti není sex dovolený, je jasné. Ale… Co je zakázané, je zároveň lákavé. Když tedy na vás s partnerem přijde sexuální výbuch, hledejte zastrčená místečka - osamělé lavičky v lese, staré altány či šero různých průchodů.  Pocit, že by vás mohl někdo odhalit, vaše vzrušení ještě zvýší a orgasmus se dostaví během chvilky.

Na dovolené

Vzrušení z nových míst a z toho, být, nebo spíš nebýt přistižen, graduje právě v době cestování a letní pohody. Nenechte ho vyprchat. Pokud cestujete autem a přijde na vás sexuální chtíč, není nic jednoduššího než sjet polní cestou do nejbližšího lesíka. V letadle lze při vzájemném roztoužení  využít  toalety.  Ve  vlaku  se nabízí prázdné kupé.  Dráždivé doteky na nebezpečných místech vaše blaho znásobí.

Máte málo času

Přijde to na vás a víte, že během chvíle se může vrátit domů vaše dítě. A právě to, že máte na dokončení společného blaha jen pár minut, vás může ještě více nažhavit. V tuto chvíli opravdu na předehru nemyslíte. Nechte se vést společnou vášní a užijte si spontánní sex.

Po ránu

Tzv. ranní bleskovkou nic nepokazíte. Na předehru vám po ránu skutečně mnoho času nezbývá. Taková rychlovka bez líbání vás skvěle nastartuje do nového pracovního dne.  A je už úplně jedno, jestli k ní dojde v posteli, nebo ve sprchovém koutě.

Při erotickém filmu

Není pochyb o tom, že „hanbaté" obrázky pocit vzrušení zvyšují.  Platí to v případě mužů i žen.  Pokud tedy s partnerem sledujete erotický film, nechte se sexuálními záběry zcela pohltit a v ten správný okamžik se vrhněte  „na věc".

Zásady při sexu bez předehry

- Otevřeně si s partnerem vyjasněte, že situaci cítíte oba stejně
- Můžete mít i nějaké domluvené gesto
- Vybírejte si netradiční místa
- Nezdržujte se zbytečně přehnaným svlékáním
-  Po bleskovce dejte partnerovi najevo, že ho milujete

Jak na skládkách mizí peníze: Stát selhal, říká starosta, který bojuje o stamiliony | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama