reklama

Rodina Bowserových: Otec porodil, matka dala spermie

Na první pohled normální rodina Bowserových, až na to, že otec děti porodil a matka dala spermie. Oba v dětství zatoužili po změně pohlaví. Jak se žije v takové rodině? Podívejte se...

Foto: Profimedia.cz

Bowserovi vypadají na první pohled jako normální rodina, ale brzy zjistíte, že si nejen v domácnosti, ale co se pohlaví týče, vyměnili role. Až jejich dva synové vyrostou, tak jim bude muset Bianca a Nick vysvětlit, že jejich tatínek je vlastně maminka a maminka je jejich tatínek.

Nick se narodil jako dívka se jménem Nicole, ale posledních sedm let žije jako muž. Biančiny rodiče se radovali, že se jim narodil syn Jason, nyní už to ale bude 11 let, co se z něj stala dívka. Tento transsexuální pár zatím nesehnal dostatek peněz (od 160 000 Kč), aby podstoupil operaci změny pohlaví. Jen díky tomu ale mohli mít své vlastní děti

V těle dívky jsem se necítil

Sám Nick v rozhovoru pro Daily Mail přiznává, že už od puberty cítil, že s ním není něco v pořádku. "Nebyl jsem klasickou dívkou, nosil jsem džíny a trička. V sedmnácti jsem si myslel, že jsem lesba, ale když jsem měl navázat s dívkou vztah, holky se mi prostě hnusily."

Celý život chtěl Nick vypadat jako kluk. Až ve 20 letech se dozvěděl, že existuje operace, která může změnit celé pohlaví. "V tu chvíli jsem si uvědomil, že jsem se narodil ve špatném těle," dodává v rozhovoru Nick. Od té chvíle začala cesta, která pro něj měla skončit šťastným koncem. Z Nicole se stal Nick. Sebral odvahu a o všem řekl svým rodičům.

Nepotřebuji ženské hormony

Bianca, tehdy ještě jako Jason, nepotřebovala pro svou proměnu žádné ženské hormony. Od přírody měla ženské rysy, podstoupila plastiku prsou a po vousech ani památka.

"Ve svých 18 letech jsem se setkala s mnoha transvestity, kteří se převlékáním za ženy celkem slušně živili, v tu chvíli jsem věděla, že se chci stát ženou.

Láska na první pohled

Manželé se potkali v roce 2009. Okamžitě si prý padli do oka a hned věděli, že spolu chtějí mít děti. Řešili různé možnosti, nakonec se rozhodli, že na to půjdou klasickou cestou. Protože za sebou neměli operaci pohlaví, bylo jasné, že dítě odnosí Nick.

V těhotenství nijak neskrýval svou mužskou část. Při prvním na něj lidi tolik nezírali, jako tomu bylo při druhém těhotenství, kdy již převládaly mužské rysy a chování.

Doporučeno: Jsem úspěšná v práci a chci kandidovat. Manžel žárlí!

"Nezvládl jsem, jak mě lidé pomlouvají a ukazují prstem, proto jsem při druhém těhotenství nevycházel až do porodu z domu," říká o situaci Nick. Sám přiznává, že těžce nesl změny, které se odehrávaly. Jeho tělo totiž neodpovídalo vnitřním pocitům.

"I když se nám to nelíbí, stále máme své původní genitálie. Děti však přišly dřív, než jsme si mohli vyměnit role. Ale nestěžujeme si. Milujeme je a jsme moc šťastní, že je máme," dodává Bianca.

Řekneme dětem pravdu

Nyní děti říkají Biance mami, i když je neporodila. Oba se jim chystají říct pravdu, ale až bude ten správný čas. Nejbližší okolí je vnímá jako normální a zdravou rodinu.

Náš tip: Hormony: Mění se muži v ženy?

"Naši kamarádi nás podporují a ví, že jsme tak šťastní, proto jim to nevadí. Stejně tak si na situaci zvykli rodiče. Nejprve měli strach, že po změně, kterou jsme si oba prošli, nebudou mít vnoučata. Nyní mají hned dvě, i přesto, že je to u nás tak trochu jinak, dodává na závěr Bianca."

Jak byste se zachovali, kdyby vám vaše dítě oznámilo, že se chce stát opačným pohlavím, protože to tak cítí? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Poznáte hollywoodské hvězdy v dětství?

10 filmů, které vás naučí něco o lásce. Už jste je viděli?

Co byste měli vědět, než znovu použijete PET láhev?

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama