reklama

Hormony: Mění se muži v ženy?

Počet žen, užívajících hormonální antikoncepci, celosvětově překročil 110 miliónů. Kam jdou všechny ty hormony, které se vylučují z jejich těla? Do vody, milé děti, do vody!!!

Muž desetiletí
Muž desetiletí | Foto: Produkce

Počet žen, užívajících hormonální antikoncepci, celosvětově překročil 110 miliónů. Kam jdou všechny ty hormony, které se vylučují z jejich těla? Do vody, milé děti, do vody!!!

Pro tyto vody, všude na světě kontaminované vyplavenými zbytků z hormonální antikoncepce, začali vědci a ochránci životního prostředí používat pojem hormonální akvárium.

Muži jsou horší než ženy

Jde především o ženský hormon estrogen. Kvůli němu se už někteří rybí samci mění v samice a totéž se objevuje u ledních medvědů a dalších živočišných druhů. A to bohužel včetně lidí.

Všeobecně se totiž rodí méně chlapců, a ti, když dospějí, ještě ke všemu mají stále častěji problémy s plodností a početím. Podle některých úvah všudypřítomnost ženských hormonů způsobuje u mužů i psychické změny, které přispívají k mazání rozdílů mezi pohlavími.

Navrch tak u mužů nabývají vlastnosti, připisované dříve ženám - a které ovšem právě dnešní ženy většinou nelibě nesou: změkčilost, zbabělost, bojácnost, nedostatek zodpovědnosti a soutěživosti, ufňukanost.

Jsme jako zvířata

Všechny užívané preparáty (včetně kosmetických) se z těla buď smyjí, nebo je organismus vyloučí - ať už nespotřebované, nebo metabolizované v nějaké další látky. Údajně by se prý vyplatilo sbírat lidskou moč a nepříliš drahým zařízením z ní vychytávat všechny možné léky.

K těmto látkám, souhrnně označovaným PPCP, se dál přidávají široce používané veterinární preparáty od růstových a pohlavních hormonů (např. u drůbeže) přes vitamíny až po antibiotika.

Milión žen na HA

Jen v ČR užívá hormonální antikoncepci více než jeden milión žen. Vybírat si mohou z více než 40 druhů antikoncepce, z nich 26 jsou pilulky, další jsou hormonální náplasti, tyčinky, vaginální kroužky a nitroděložní systémy. V roce 1990 byly na výběr tři druhy tablet.

Dnešní nízkodávkové preparáty mohou mít třeba jen 15 mg estradiolu. Ještě před takovými 25 lety obsahovala jedna jediná tabletka HA tolik hormonů, jako má dnes platíčko na celý měsíc.

Budoucnost lidstva v ohrožení

Vše, co organismus nespotřeboval, pak vyloučil ven - a odtud se tyto aktivní látky dostaly právě do světového vodního systému, kde hormony kolují a hromadí se dodnes.

Všeobecně se rodí více dívek a "nedostatkoví" muži prý ještě ke všemu nedobrovolně přicházejí o svou mužnost. Budoucnost lidstva je ohrožena tím spíš, že totální přítomnost antikoncepce, jíž je prosáklá i půda, stále víc komplikuje samotné početí.

Vysoká hladina estrogenu je také označována za viníka zvyšování srážlivosti krve a lámavosti kostí a dokonce stoupajícího počtu onemocnění rakovinou.

Tragický osud vlastníků proslulé smíchovské vily. Otce i syna zavraždili nacisté | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama