reklama

Jak získat lásku: Přejte si ji a věřte v ní

V nejrůznějších knihách se můžete dočíst, že není problém získat lásku, peníze a štěstí. Stačí jen poslat do vesmíru objednávku. Je to opravdu možné, nebo jde jen o nesmyslný blábol?

Foto: iStock

Návod na lásku a štěstí asi neexistuje, kdyby ano, jsme šťastní všichni. O objednávání si z vesmíru se toho napsalo hodně a některé z ezoterických publikací, působí dost nedůveryhodně. Na druhou stranu i mnoho zkušených a úpěšných terapeutů tvrdí, že na téhle myšlence něco je. Jak si tedy "objednat" lásku, aby to fungovalo?

Celá myšlenka je vlastně založená na tom, že celý svět je tvořen pozitivními nebo negativními energiemi. Čím více negativních energií, třeba ve formě pochybování nad vlastními schopnostmi, do života pustíme, tím více si další negativitu přivoláme. A naopak. Když budeme věřit, že nás čekají dobré věci, že lidé kolem nás nejsou tak špatní, opravdu se svět bude jevit lépe. V tom tkví podle terapeutky Kateřiny Lebedové i základ "přivolání si" partnera.

"Chodí ke mně dost žen, které touží po muži, ale vlastně ve skrytu duše nevěří, že ho najdou. Takže mají vlastně hlavu plnou negativních myšlenek, místo, aby si řekly - mám se ráda a není důvod, aby se někdo zajímavý v mém životě neobjevil. Místo toho si podprahově říkají, že jsou staré, tlusté, neschopné a žádný kloudný muž o ně nezavadí. O pozitivní mysli se dnes hodně mluví, ale málokdo jí přirozeně disponuje, chce na tom pracovat," říká terapeutka. V ideálním případě bychom se tedy měli zbavit negativních myšlenek, hlavně těch ve kterých ponižujeme sami sebe. Teprve když máme rádi sami sebe, je šance, aby se objevil někdo, kdo nás bude mít rád také. Mně to smysl dává.

Kouzlete, udělejte si rituál

Ale vraťme se k objednávání z vesmíru. Pokud už delší dobu partnera hledáte a ten správný se ne a ne objevit, proč to nezkusit? Berte objednávání s lehkostí a nadhledem. To ale neznamená, že s nedůvěrou. Můžete si provést malý rituál, koneckonců přivolávací rituály dělali i indiánští nebo keltští šamané. Během rituálu, kdy si můžete zapálit svíčky, sednout si sama na příjemné místo, třeba provoněné aromalampou, si sepište, co byste od svého potenciálního muže očekávala. Jaký by měl být, jak by měl vypadat. Vypište každý detail, protože co nenapíšete, to nebude. Když máte hotovo, pusťte si nějakou uklidňující hudbu, natáhněte se na gauč a ještě si zkuste svůj ideál detailně představit. Klidně si i vymyslete celé situace, které byste s ním chtěla zažít. Dejte si na čas, není kam spěchat. Nakonec si ještě jednou přečtěte, co jste na papír napsala, případně něco připište. Pak přání spalte. Nejlepší by pak bylo všechno pustit z hlavy, protože přání se neplní hned. Po pár dnech dost možná zapomenete a řeknete si, že to byla vlastně jen legrace, jenže pak se může přání vyplnit, až to budete nejméně čekat.

Nejlepší je provádět rituály ve dny, kdy jsou silné energie, jako je třeba úplněk nebo novoluní. Teď nás jeden velmi silný energetický den čeká, a sice 21.12. - zimní slunovrat. Zkusíte to?

Pravidla objednávky

Italská terapeutka a ezoterička Lisa Ronetti říká, že pokud opravdu chcete vyzkoušet vesmírnou objednávku, musíte celému procesu nejen věřit a napínat k němu pozitivní energii, ale také dodržovat následující pravidla:

1) Nejprve se vyznejte ve svých pocitech. Musíte vědět, co skutečně chcete a být si tím jistí.

2) Přání a myšlenka nejsou totéž. Myšlenka může být náhodná, ale přát si musíte intenzivně, vložit do přání energii. Právě zmíněný rituál vám v tom pomůže.

3) Trénujte přání. Terapeutka říká, že než se pustíte do objednávání lásky, není špatné se potrénovat na maličkostech. Třeba si "objednat" parkovací místo před domem, nebo to, aby vás šéf nechal během porady v klidu.

4) Přejte si a nechte to být. Když přání vyslovíte, nebo si k jeho uskutečnění uděláte rituál, pak už se k němu nevracejte, nic nehodnoťte a nepřeformulovávejte.

5) Nezapomeňte poděkovat. I při malých přáních, pokud se vyplní, nikdy nezpomeňte poděkovat. I když třeba na začátku tak úplně nevěříte, že se jedná o zásah vesmíru. Děkujte a buďte vděční.

Zdá se vám to celé ulítlé? Pak na objednávání z vesmíru zapomeňte. Pokud ale někde alespoň ve skrytu duše věříte, že na energiích něco bude, zkuste to. Rituály jsou hezké a když nic jiného, alespoň si ujasníte, co od života a partnera chcete.

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama