reklama

Přísný zákaz multipřání, milé ženy!

Netvrdím, že by chlap neměl mít v náplni své práce plnění ženských přání. Avšak má to své limity. Nejen finanční! Má to limity kapacitní. Chtít po chlapovi "pořád něco" je nejlepší způsob, jak se ho zbavit.

Foto: Profimedia.cz

Netvrdím, že by chlap neměl mít v náplni své práce plnění ženských přání. Avšak má to své limity. Nejen finanční! Má to limity kapacitní. Chtít po chlapovi „pořád něco" je nejlepší způsob, jak se ho zbavit. Natož chtít „všechno najednou"! Moudré ženy svá přání sofistikovaně dávkují, zkrátka si osvojily kouzelné slůvko  p o s t u p n ě …

Jeden americký pastor názorně vysvětluje rozdíl mezi mozkovou činností ženy a muže tak, že ženský mozek přirovnává k zamotané směsici kabelů, kde to lítá všechno hezky pěkně sem a tam, kde všechno souvisí se vším, vše je propojeno a řeší se najednou a v souběhu. Mužský mozek pak tvoří krabice, kdy je vše odděleno. Řeší-li se problém, pak muž otevře jen jednu krabici s patřičným nadpisem, ostatní zůstávají zavřeny. Za mužům nejmilejší činnost je pak označováno používání krabice s nápisem NIC. Ano, muž umí dělat nic. Ale to ta ženská směsice kabelů nikdy nepochopí…

Nechcete být sami? Zkuste štěstí na Jiskření.cz

První rande v poklusu

V rámci hledání té pravé ženy na doživotí dávám šanci i přespolním. Teď mi přijela jedna kandidátka z Moravy. Hned po výstupu z ranního rychlíku mi řekla: „Chtěla bych se podívat na Vyšehrad, pak do Celetné, kde je prý nějaká prodejna s esoterickou literaturou, samozřejmě na Pražský hrad, tam jsem byla naposledy s rodiči jako dítě, a projít se trochu po obchodech na Václaváku, to víš, jsem jenom ženská, a jsem zvědavá, kam mě pozveš na oběd, ale ve tři musím jet zpátky, protože mamka mi malého hlídá jenom do chvíle, než začnou seriály." Všechno jsme tedy stihli, a vzhledem k tomu, že dotyčná je učitelkou dějepisu, dostal jsem v tom poklusu ještě  takový náklad informací a kontrolních otázek, že jsem bych schopen si poplést kata Mydláře s Karlem IV. Jen ta láska se jaksi nekonala…

Chlap je schopen efektivně řešit jen jeden úkol!

Není příliš složité vyvléknout se z oprátky ve fázi namlouvání. Hůře tak učinit, pokud žena, brebentící stále dokola svá multipřání jak kolovrátek, zamává zdrcenému muži před očima oddacím listem. Tam jen tak zdrhnout nejde. Tam se to musí řešit. 

Řeknete-li manželovi, že jste přesvědčena, že by měl rozhodně lépe zvládat svoji roli v milostné předehře, že by měl významně snížit spotřebu alkoholických nápojů včetně piva, že by si měl okamžitě přečíst tu úžasnou knížku o partnerských vztazích, že by měl vydělávat víc peněz, neb ta nová prsa, po kterých toužíte, má už i vaše účetní, že by měl vysypat koš, vyluxovat a pomoct klukovi udělat domácí úkol, nejspíše se tento pobledlý manžel tiše odplíží a vrátí se opilý namaděru. A pozor, ten manžel nemusí být žádný asociál, může to být manžel pracovitý a milující, pro kterého jste pořád nejhezčí ženská na světě i se svým úspornějším poprsím, který má doma rád pořádek a který velmi stojí o to, aby měl syn hezké vysvědčení!

Chvalte, a pak vyslovte jedno přání!

Je to vlastně velmi jednoduché. V jeden okamžik vyslovte jen jedno přání. Předtím však nesmíte zapomenout na zcela zásadní věc. Muže pochvalte. Že není za co? Ale vy si poradíte. Třeba si vzpomenete na něco z vaší historie.„Já měla tenkrát takovou radost, když jsi mi koupil ty kozačky nad kolena! Jak jsi mi pak doma řekl, abych si je vyzkoušela, a pak jsem měla už jenom ty kozačky, a pak jsi mě chytil a odnesl do ložnice a pak… No podívej, nejsou snad tyhle kozačky ještě hezčí!" Takovým výzvám se těžko odolává.

Rozumná žena postupuje tak, že je vlastně připravena si své přání splnit sama, nečeká, až „mu to dojde", zkrátka ve správnou chvilku muže pochválí a muž přání rád odsouhlasí a zaplatí, o to raději, že se nemusí o nic starat. Jistěže jsou ale také přání finančně náročnější, popřípadě ta, pro jejichž plnění je nezbytná plnohodnotná duševní či fyzická účast partnera, ne-li dokonce duševní i fyzická zároveň (pro muže obzvláště těžká disciplína). Zde zpravidla nepostačí pouhá pochvala. Je nutno zapojit další dovednosti. Za univerzálně nejefektivnější řešení je pokládána kombinace gurmánských a ryze ženských vychytávek, nejlépe tak, když se dokáže žena hbitě změnit z kuchařinky předkládající muži bifteček přes celý talíř v královnu orálního sexu. Pak nastává zřetelný posun i ve věcech, které se zdály být neřešitelnými.

Pokud jste si už dávno zařadily chlapy mezi překvapivě jednoduché živočichy, kterým ke štěstí postačí chutná strava a sex (časem nabývá zvolené pořadí na důležitosti), pak s nimi tak zacházejte i v oblasti plnění vašich přání. Budete-li předkládat jen multipřání, multiúkoly a multiobvinění, pak se ten váš taky jednou nemusí vrátit z té hospody vůbec a může přenocovat u některé, které bude stačit „jen to jedno". A to muži vyhovuje, neb je to dostatečně přehledné, jasné a srozumitelné.  

A jak to se svými chlapy sehráváte vy? Poraďte si navzájem v diskuzi! A já vám rád budu nakukovat přes rameno!


Nechcete být sami? Zkuste štěstí na Jiskření.cz

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama