reklama

Podle čeho poznáte, že jste dobrá v posteli?

Nejste si jistá svým sexuálním uměním? Otestujte se.

Foto: Isifa/Thinkstock

Co si budeme povídat, učený z nebe nespadl, a dokonce i sex je je třeba natrénovat, aby člověk získal správné zkušenosti. Jsou ale ty vaše opravdu správné, nebo byste potřebovala ještě pár lekcí?

Problém je samozřejmě v tom, že neexistují žádné školy sexu, které by diktovali, co všechno musíme "umět", abychom dostali jedničku. Pak se často stává, že se srovnáváme (ženy stejně jako muži) s vyprávěním druhých nebo s pornem, případně s nějakou šílenou erotickou literaturou. 

Kazí to i on

Jenže to všechno nemusí být ani trochu založené na pravdě a skutečným mužům se může líbit něco úplně jiného. Na ženu s šestkami, bičíkem a oblečenou v latexu a dvaceticentimetrových podpatcích se možná rádi divají skrz obrazovku, ale ve skutečnosti by se jí většina z nich vysmála, nebo před ní utekla.

Další důležitou skutečností je, že za kvalitu sexu můžete vy jen z poloviny. Pokud tedy máte pocit, že dnes jste nebyla moc dobrá, z padesáti procent na to může mít vliv i váš partner. Čili sex se může ve výsledku hodnotit jen podle kvalit obou. Možná že dotyčný zrovna neměl úplně náladu, je v dlouhodobém stresu z práce, byl moc najedený... To všechno a mnohem víc může mít vliv na to, jak moc se "to" povede.

Lepší nemyslet

Mimochodem, podle britské vydání časopisu Cosmopolitan si ženy nejčastěji sex kazí tím, že u něj přemýšlí, jestli zrovna v téhle pozici nemají moc velký zadek, případně jestli se jim nedělají špeky na břiše. To pak totiž ovlivňuje chování i pohyby během akce. Přitom spousta věcí, které u toho zajímají nás, nezajímají naše muže.

Jak tedy poznat, že jste v sexu dobrá, aniž byste to musela trapně páčit ze svého muže i všech těch předchozích a ještě uvažovat nad tím, jestli nelžou, aby vás uklidnili?


Jestliže se najdete v následujících bodech, pak na každý váš muž musel ještě dlouho vzpomínat. Pokud následující body nesplňujete a neděláte, jste možná jen jednou z mnoha...

1) Nejste paranoidní

Už dávno jste zjistila, z jakého úhlu vypadají vaše ňadra nejlíp, takže už se umíte zcela automaticky správně nastavit, aniž byste na to musela myslet. Anebo ještě lépe - na takové věci by vás nenapadlo ani myslet - buď se mu líbíte, nebo ne. Jeho problém.

2) Berete ho za slovo

Když vám jednou pochválí zadek, řekne, že vaše špíčky jsou roztomilé, nebo že mu nevadí, že nemáte oholené nohy, prostě to tak berete a neuvažujete nad tím, jestli to náhodou neříká jen tak, aby vás potěšil, utěšil, nebo abyste mu s těmi otázkami už konečně dala pokoj.

3) Oplácíte

Když se on snaží dělat vám dobře, oplácíte mu to. Jen neležíte a nečekáte, co ho ještě napadne vyzkoušet. Stejně jako jemu jde o to, abyste si to užila, jde vám o to, aby se to líbilo jemu.

4) Neřvete

To, že budete uprostřed všeho ječet jako siréna, se zdá být jako velmi vzrušující nápad, ale ve skutečnosti asi každého muže napadne, jestli je to přirozené, nebo jestli trochu přehráváte. Ale i v případě, že je to naprosto přirozené, může to muže trochu znervózňovat, případně se může leknout, že vás při tom něco bolí. Takže pokud umíte svou hlasitost vyladit podle vkusu dotyčného, jste hvězda.

5) Komunikujete

Nebojíte se ho zeptat, co se mu líbí, a jak přesně by si přál, abyste to provedla, případně jestli už má dost nebo naopak, a tak dále. Víte totiž, že pak se i on bude ptát vás...

6) Zůstáváte otevřená

V mysli, samozřejmě. Nemyslíte si, že jste bohyně sexu, která už zažila a zkusila všechno a dovedla by Casanovu uspokojit i v polospánku, ale naopak chcete dál poznávat a zkoušet, zajímáte se o nové věci. Navíc víte, že s každým je sex úplně jiný, a že dá nějakou práci druhého po této stránce poznat.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

8 typů mužů, kteří nestojí za vaši pozornost

Chcete vyšší plat? Musíte mít pravidelný sex

Nikdo mi nikdy neřekl: "Miluji tě!" Co dělám špatně?

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama