reklama

Na jídlo vás sbalí každá, ale na psa?!

Po hodně dramatickém rozchodu jsem byl rozhodnutý se na žádnou ženskou nevázat. Prostě žádný vztah, jen nezávazný sex! Jenže člověk míní...," tak začíná email Mirka, který se s tím, jak nakonec jeho „rozhodnutí" zlikvidovala slečna Jana, svěřil redakci Žena.cz

Foto: Profimedia.cz

Po hodně dramatickém rozchodu jsem byl rozhodnutý se na žádnou ženskou nevázat. Prostě žádný vztah, jen nezávazný sex! Jenže člověk míní...," tak začíná email Mirka, který se s tím, jak nakonec jeho „rozhodnutí" zlikvidovala slečna Jana, svěřil redakci Žena.cz.

Hysterická povaha bývalé přítelkyně Kláry mi dala pořádně zabrat. Její záchvaty žárlivosti, breku a hádek se stupňovaly a po třech letech jsem to s ní - z pudu sebezáchovy - skončil. Proč jsem s rozchodem tak dlouho otálel? Je známo, že hysterky jsou báječné milenky, a to teda Klára byla! Rozchod ani popisovat nebudu - ještě teď se mi z té scény klepou kolena. Po téhle epizodě jsem se rozhodl žít single, ale tak úplně sám jsem dlouho nevydržel - zašel jsem do útulku a členem mojí domácnosti se stal roční kříženec Mates.

Co je v domě, není pro mě

Asi po půl roce k nám do firmy nastoupila Jana. Hezká, chytrá, energická ženská, která se na post výkonné ředitelky perfektně hodila. Přestože byla svobodná a od minuty by mohla pózovat pro módní časopisy, nikdo z mužského osazenstva jsme si na ni netroufli ani pomyslet. Jednak z ní jasně vyzařovalo, že bychom byli tvrdě odpálkovaní, ale hlavně ve služební hierarchii byla vysoko nad námi. Samozřejmě i mně se líbila, ale rozhodl jsem se nekomplikovat si život a se svojí nadřízenou už vůbec ne! Po pár týdnech si mě zavolala a přizvala mě ke spolupráci na projektu, o kterém se dlouho mluvilo a každý ve firmě si tuhle zakázku přál získat. Štěstí se usmálo na mě. „Ale upozorňuju vás, Mirku, že na tom budeme dělat od večera do rána, někdy i o víkendu - berete?" Aby ne! Jasně že to vyvolalo závist, ale na druhou stranu všichni věděli, že jako jediný z týmu umím španělsky, což v tomhle případě bylo velké plus - ušetřilo se za překladatele.

Byla to láska na první pohled

Abych v práci mohl zůstávat dlouho do večera, dovolil jsem se Jany, abych do práce mohl brát i Matese. „Samozřejmě mi to vadit nebude, já psy miluju  a už se těším, až toho vašeho fešáka podrbu za ušima." Když jsem druhý den do kanceláře přišel s Matesem, všichni ho hladili a cpali dobrotama, ale kdo z něj byl nejvíc vyřízenej, byla Jana. A kupodivu on z ní taky - okamžitě jí hupnul na klín a s nadšením olizoval obličej. Ještě nikdy tak rychle cizímu člověku neprojevil náklonnost. „Mates, nech toho! Tak slyšíš - mazej dolů!" I když moje šéfka na sobě měla určitě příšerně drahý kostým a na obličeji precizní mejkap, to, že jí po klíně rajtoval pes a ještě jí slízával drahé šminky, jí očividně nevadilo. „Jen ho nechte, zbožňuju psy - od nich mi nic nevadí!" Ti dva si od prvního okamžiku náramně sedli a Jana, za chování vůči Matesovi, ode mě získala hodně bodů.

S naší paničkou jsme oba spokojení

Spolupráce s Janou byla perfektní. Nejenže byla vážně profík, ale i po „lidské" stránce mě víc a víc překvapovala. Z domova nosila krabičky se skvělým jídlem a Matesovi koupila pytel nejlepších granulí, luxusní pelíšek a hromadu hraček. Nejvíc mě ale dostávala, když se mazlila s Matesem a on se na jejím klíně tetelil blahem. Vzpomněl jsem si na Kláru, která zvířata nemusela, a když jsem kdysi pro nás chtěl pořídit psa, křičela, že v bytě plném chlupů a blech žít nebude. Cítil jsem se ve společnosti Jany skvěle, ale děsilo mě, že můj profesionální odstup dostával povážlivé trhliny. Jak jsem za nedlouho zjistil, Janu to neděsilo, naopak to chtěla. Jednou jsme se oba sklonili k Matesovi, dotkli se obličeji, a když jsme se na sebe podívali, bylo to jasný. Oba jsme se dlouho nemilovali a podle toho náš sex vypadal - byl hladový a zatraceně rychlý.

Bál jsem se, že až projekt doděláme, mezi námi to skončí - že to od Jany byl jen rozmar, fyzická potřeba -, ale naštěstí to tak nedopadlo. „Snad si nemyslíš, že jsem tě přes Matese sbalila jen na pár týdnů? Kdepak, vás dva - pokud o to budete stát i vy - už si nechám. Tak o to jsme teda stáli! A když se mě někdo ptá, na co jsem svou krásnou manželku sbalil, pyšně přiznávám, že ona sbalila mě a ještě k tomu na mého psa!

A jak jste se seznámili vy?

Máte v rukávu žhavé eso, tzn. probíhalo vaše seznámení "nějak netradičně"? Ptáme se žen - našich čtenářek -, ale tentokrát i mužů... Řeknete nám, jak originální, ale klidně i zcela banální, bylo vaše seznámení? Zapojte se do diskuze pod článkem!

Tento a další podobné soukromé problémy bude už tento čtvrtek řešit Dámský klub na rádiu Frekvence 1. Váš názor tak možná zazní i na vlnách tohoto rádia.

 

Boj o potraty: Polky nemají šanci rozhodnout o svém těle, jde o moc, říká Smolíková | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama