reklama

Muži radí ženám: Čím nás dostanete v posteli? Známe profil sexuální bohyně

Být pro muže sexy a žádoucí chce většina žen. Jenže po čem muži skutečně touží, to vlastně kolikrát netušíme. Udělali jsme malou anketu mezi muži. Výsledky vás možná překvapí.

Foto: iStock

Tomu, že každý muž myslí na sex několikrát za hodinu nebo že jsou mužské fantazie pěkně divoké, nevěřím už dávno. Jistě, jsou tací, kteří tohle klišé naplňují beze zbytku, ale závisí na temperamentu, věku, zkušenostech a povaze.

Prostě nelze zobecňovat. Stejně jako každá žena není nenapravitelná romantička, i když ženy obecně k emocím tíhnou více než muži. Proto jsem byla sama zvědavá, jak tato moje malá anketa dopadne.

Fantazie mladých mužů

Mužské odpovědi jsem rozdělila do kategorie podle věku. Pánové mezi dvacítkou a třicítkou se asi shodovali nejvíce. Pro většinu z nich je důležitá fantazie, mají rádi, když je sexu dost a není nudný. Zajímá je sex, který je něčím zvláštní, ať už se odehrává mimo postel, třeba ve výtahu (ano, zrovna ten byl zmiňován v odpovědích dost často) nebo na záchodě v restauraci. Přesto, i když partnerka pro experimentální místopis nehoří, nevadí to zase tak moc. Mladým mužům nejvíc vadí neochota experimentovat v sexuálních pozicích, občas vysmívaný "misionář" je v pořádku, ale ne pokaždé. Asi nejvíc se v žebříčku vzrušivých pozic umístily polohy zezadu a pak orální sex, ideálně pozice 69. Sexuální náruživost mladíků je celkem logicky vyšší než u mužů po padesátce.

Co rozhodně nedělat? Nejvíc příšerný je pro tuto dotazovanou skupinu předstíraný orgasmus.

Co vzrušuje třicátníky

Skupina mužů mezi třiceti a čtyřiceti lety nejvíce oceňuje rafinovanost. Tedy nepotřebují sex každý den, ale dělá jim radost, když je sex něčím zajímavý. U partnerky ocení, když si dá práci se sexy spodním prádlem, většinu mužů baví delší předehra a svádění. Co se pozic týče, málokdo z dotázaných mužů touží po nějaké "divočině", ale nuda by být neměla… Orální sex vede a několik pánů se zmínilo o své zálibě v sexuálních hračkách. Pokud to partnerce nevadí, asi 50 % mužů se rádo společně s ženou podívá na pornofilm nebo nějaký vkusný erotický film, berou to jako předehru. Pokud jde o místa k sexu, pánové jsou výrazně pohodlnější než první skupina. Postel vede, láká je postel domácí občas vyměnit za tu v hotelu nebo se jim líbí společná koupel ve vaně, završená sexem. Auto, výtah a další podobná místa je už moc nelákají.

Co rozhodně nedělat? Nepředstírejte orgasmus, nepřehrávejte při svádění a nevynucujte si sex, když na něj muž nemá chuť.

Když je jim čtyřicet a víc…

Čtyřicátníci a padesátníci byli poslední skupinkou, na kterou jsem anketu směřovala. Především mě překvapilo, že pro tyto muže je nejvíc "rajcovní" sexuální komunikace, tedy chat, esemesky a podobně. Prostě si rádi o sexu povídají a vzrušuje je častá sexuální komunikace, mnohem více než skupinu jedna a dvě. V reálném životě potřebují pravidelný sex, ale po pravidelnějším než jednou za tři dny toužil jen jeden z mužů. Co se pozic týče, volí ty nenáročnější. Obecně kraluje orální sex, polohy zezadu, a když je žena nahoře. Místo k sexu by mělo být jednoznačně pohodlné, když je to v létě někde venku, proč ne, ale postel je postel…

Co rozhodně nedělat? Muži po čtyřicítce mají velmi přímočarý přístup. Sex je pro ně buď příjemné odreagování, pokud netouží po pevných závazcích, ale vydrží to i bez něj. Nebo pokud jsou zadaní, tak je to prohloubení partnerské intimity. Asi nejvíc by se ženy měly vyvarovat jakéhokoli nucení, pánové v této věkové kategorii chtějí pohodu.

Profil sexuální bohyně

Pokud bych podle odpovědí mužů v anketě měla vytvořit nějaký profil sexuální bohyně, výrazně by se lišil profil u mužů dvaceti- až třicetiletých, tam hodně záleží na vzhledu, postavě, chuti na sex a odvaze experimentovat v polohách i místech, kde sex probíhá. De facto bych si představila Angelinu Jolie  jako Laru Croft, tedy profil by byl kapku nerealistický, řekněme u 70 % dotázaných mužů.

Ve zbývajících dvou skupinách je to jinak. Tam bych fyzické parametry nedokázala určit, ale obecně by to asi byla žena střední postavy, spíše ženštější - "prsa se hodí", jak napsal jeden čtenář. V oblibě převládají delší vlasy nebo aspoň by kratší účes měl působit žensky. "Bohyně" by měla být pohodářka, která nežije v neustálém strachu z toho, co bude, aby něco neudělala špatně, neměla by se chtít muži zavděčit za každou cenu. V sexu by se měla především umět uvolnit, artistické polohy po ní nikdo nechce, jen chuť k orálnímu sexu by měla být… Místo "sexuálního činu" - postel stačí.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama