reklama

Jak to zařídit, aby vás muži zbožňovali? Návod od muže

Nemůžete najít toho pravého? Nebo si snad přejete, aby se k vám vrátil váš bývalý? Představujeme vám speciální návod na to, aby vás zbožňoval právě ten, kterého si vyberete.

Foto: Isifa/Thinkstock

Jste už dlouho sama a nemůžete najít toho pravého? Nebo si snad přejete, aby se k vám vrátil váš bývalý? Představujeme vám speciální návod na to, aby vás zbožňoval právě ten, kterého si vyberete. Autorem návodu samozřejmě nejsme my, ale muž a odborník na vztahy v jednom.

"V tuhle chvíli to tajemství, o kterém mluvím, využívá pouze jedno procento žen na téhle planetě," slibuje Alex Carter, americký kouč, který se už dlouhá léta věnuje vztahovému poradenství. "Připravte se, že až se s ním seznámíte i vy, muži vás zahrnou takovou láskou a pozorností,  že vás to možná budeš až děsit," dodává svým americkým způsobem, aby přitáhl pozornost ke své knize s názvem Jak ho donutit, aby vás zbožňoval.

Jeho rady se však mohou hodit ženám ze všech koutů světa, a tak vám několik z nich přinášíme. Mimochodem, vůbec u toho prý nezáleží na vašem vzhledu.

  • Musíte se dostat do takové pozice, aby v něm jakékoli setkání s vámi vzbudilo velmi příjemné pocity či silný nebo zajímavý zážitek.
  • Základem je být spokojená sama se sebou. Musíte znát svoji cenu.
  • Jděte na něj přes emoce. To, že vám to bude slušet a uvaříte skvělou večeři, ho okouzlí po logické rovině, ale jedině tehdy, když u něj vyvoláte emoce, okouzlíte ho doopravdy.
  • Přestože jste emancipovaná a samostatná, neupozorňujte na to. Ne nutně ve všem, ale pravidelně mu dokazujte, že jste jemná žena, která muže potřebuje. Muže nebaví ženy hrající mužské role, většinou ani šéfky, a odpuzuje je agresivita.
  • Okouzlete jeho kamarády. Žena, která zapadne do mužské společnosti, a navíc do společnosti jeho kamarádů, je sen.

Čtěte také: 9 věcí, které byste měla vědět, než s ním začnete žít

  • Buďte pozitivní. V tomhle světě je tolik lidí, kteří si na něco stěžují nebo se jim nedaří. Berte alespoň vy věci pozitivně, buďte v pohodě, když jste s ním, a uvidíte, že se k vám bude rád vracet.
  • Nikdy si nesmíte být moc jistá. Do vztahu musíte investovat oba a pořád. Jakmile se necháte ukolébat tím, jak je na začátku všechno skvělé, je dost možné, že se ani nenadějete a váš drahý půjde o dům dál.
  • Na druhou stranu pořád je to muž a muže často přehnaná péče nudí. Dejte si tedy záležet na tom, aby vaše investice do vztahu byla buď stejná jako ta jeho, anebo menší. Řeč je o času, vůli a energii.
  • Nevěřte tomu, že dobrý skutek bude odměněn jiným dobrým skutkem. Ve vztazích tohle neplatí. Pokud pro muže něco uděláte, možná vám bude vděčný, ale určitě nezačne mít pocit, že vám to musí oplatit. Naopak si na to celkem rychle zvykne a začne to pro něj být samozřejmost.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nechci se rozvést. Bojím se ve 35 letech začínat znovu

Láska v 80: Dojemné video, které bourá internet

Jak si udržet lásku v manželství i po deseti letech

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama