reklama

Láska v 80: Dojemné video, které bourá internet

Obrovskou sledovanost má teď na internetu video, které dokazuje, že láska kvete v každém věku.

Foto: Thinkstock

Obrovskou sledovanost má teď na internetu video, které dokazuje, že láska kvete v každém věku. Podívejte se na něj, a vzpomeňte si na to ve chvíli, kdy si budete říkat, že na vztahy už jste moc staří, nebo že už nemá smysl zachraňovat svůj stávající vztah nebo vydat se hledat novou lásku.

Také se někdy uklidňujete tím, že po určité době láska ze vztahu vždycky vyšumí a zbyde spíš jen jakýsi zvyk a že je to vlastně úplně normální? Že je přirozené, že vám muž nosí kytky jen v prvních měsících (pokud vůbec) a pak si sotva vzpomene na vaše narozeniny?

Pak pro vás máme video, které vás z této mylné a trochu lenivé představy vyvede. Vášnivě zamilovaní totiž klidně můžete být i v osmdesáti stejně Bernie a o pět let mladší Carol, hvězdy následujícího videa.

Čtěte také: 5 konkrétních kroků, jak se stát šťastnější

Zachycuje Bernieho, jak čeká s kyticí růží na svou lásku na letišti. Jakmile ji spatří, celý se rozzáří, široce se usměje a upřímně se objímají a líbají. Není to krásné?

Asi je, protože podle informací deníku Daily Mail už tohle video na YouTube a dalších webech vidělo více než 60 milionů lidí. Přidejte se k nim a naučte se něco o lásce:

Bernie Mills poznal svoji manželku Carol na internetové seznamce. Oba dva žili dlouhá léta v manželství, ale jejich partneři zemřeli. Nechtěli se však spokojit s tím, že stráví zbytek života sami a rozhodli se jít nové lásce trochu naproti. Vzali se v roce 2010.

Když Bernie na Carol čekal na letišti v Los Angeles, byli poprvé během jejich vztahu odloučeni na tak dlouho - Carol odletěla na dva týdny na svatbu své rodiny. Bernie se nemohl dočkat jejího návratu, a tak byl na letišti už o hodinu dřív.

Ve chvíli, kdy se pár dověděl o tom, že se video s jejich přivítáním stalo virálem, reagovali oba stejně upřímně jako ne letišti: "A co je to virál?"

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak si udržet lásku v manželství i po deseti letech

Zjistili jsme: Co od nás muži skutečně chtějí?

Naučte se odpouštět. Prospějete hlavně sami sobě

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama